preloader

Prašome palaukti

Naujiena
CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.
CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.

CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.

Medicinos priemonė
1
Skaitykite atsiliepimus
Prekės kodas: 594475400070
Prekės ženklas: CERVIRON
„Cerviron“ makšties ovulės, skirtos gimdos kaklelio pažeidimų gydymui, skatina audinių reepitelizaciją, pasižymi hemostatiniu veikimu.
18,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

„Cerviron“ makšties ovulės, skirtos gimdos kaklelio pažeidimų gydymui, skatina audinių reepitelizaciją, pasižymi hemostatiniu veikimu.


Kas yra „Cerviron“ ir kam jis naudojamas?

„Cerviron“ makšties ovulės pasižymi makšties gleivinę sutraukiančiomis, reepitelizuojančiomis, apsauginėmis savybėmis, ir naudojamos kaip pagalbinis preparatas, gydant ginekologines ligas be uždegiminio ar mikrobinio komponento, bei skatina normalios makšties floros atkūrimą.

„Cerviron“ makšties ovulėse yra medžiagų, kurios pagerina neinfekcinio vulvovaginito ir gimdos kaklelio erozijos gydymą. Ovulė ištirpsta makšties gleivinėje ir susidaro kremas, kuris užtikrina vienodą sudėtyje esančių medžiagų pasiskirstymą ir veikia kaip sutraukiamojo poveikio apsauginis barjeras, skatina pažeisto audinio reepitelizaciją ir pradinės kolpoekosistemos atstatymą, nedarant įtakos „Döderlein“ bakterijoms makštyje – tai sukuria palankias sąlygas jų vystymuisi.

Indikacijos

„Cerviron“ ovulės yra medicinos priemonė, skirta naudoti kaip adjuvantas gydant ūminį ir lėtinį trauminės etiologijos vulvovaginitą, vulvovaginitą, kurį sukelia makšties pH pokyčiai ir makšties floros pokyčiai, atrofinį vulvovaginitą ir trauminės kilmės gimdos kaklelio pažeidimus. Tai palaiko gijimo ir reepitelizacijos procesus ir sumažina endogeninių patogenų dauginimąsi.

Kontraindikacijos

Nenaudokite „Cerviron“ makšties ovulių, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai iš preparato sudedamųjų dalių.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

„Cerviron“ makšties ovulių nėščioms moterims naudoti negalima, kadangi nėra pakankamai klinikinių duomenų. Šiuo atveju rekomenduojama kreiptis į specialistą. Žindymo laikotarpiu nereikia imtis jokių atsargumo priemonių.

Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus

Nė viena sudedamoji dalis neturi įtakos gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus.

Sąveika su kitais preparatais

Nėra informacijos apie sąveiką su kitais preparatais, todėl prieš naudojant „Cerviron“ makšties ovules kartu su kitomis medicinos priemonėmis ar vaistiniais preparatais, skirtais naudojimui makštyje, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės

Atsižvelgiant į sudėtį, dažniausiai nereikia imtis jokių atsargumo priemonių. Prieš įstumdami ovulę, nusiprauskite ir gerai nusiplaukite rankas. Nenaudokite makšties ovulių pažeistose alveolėse ar jei yra matomų medžiagos pėdsakų alveolės išorėje. Nenaudokite makšties ovulių, kurių išorė nėra tolygi arba yra dalelių sankaupų pėdsakų. Makšties ovulių negalima dalyti.

Šalutinis poveikis

Ilgą laiką naudojant vietinio poveikio preparatus, jie gali sukelti vietinį jautrumą. Jei pasireiškia šalutinis poveikis, nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Perdozavimas

Nėra informacijos dėl perdozavimo. Medžiagos nėra absorbuojamos sistemiškai ir pašalinamos natūraliai per 24 valandas po naudojimo.

CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.
CERVIRON makšties ovulės, 10 vnt.
18,99 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Ovulė įvedama į makštį, geriausiai vakare, prieš miegą, arba kaip rekomendavo gydytojas. Ovulės pradedamos naudoti pirmą dieną po mėnesinių. Naudojimo trukmė yra 10 dienų per mėnesį arba pagal gydytojo nurodymus. Pagerėjimas gali pasireikšti per pirmąjį gydymo mėnesį. Gydymas gali būti kartojamas keletą mėnesių, kol liga bus išgydyta, arba gauto teigiamo efekto sustiprinimui ir palaikymui. Naudojant ovules, į kelnaites patariama įsidėti įklotą, nes gali atsirasti išskyrų. Jei simptomai išlieka arba sustiprėja, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Makšties ovulėje yra: bismuto subgalatas, hidrolizuotas daržovių kolagenas, čiobrelių ekstraktas (Thymus Vulgaris), auksašaknių ekstraktas (Hydrastis Canadensis), medetkų ekstraktas (Calendula Officinalis), ciberžolės ekstraktas (Curcuma Longa), heksilrezorcinolis, pusiau sintetiniai gliceridai, lanolinas, koloidinis silicio dioksidas.

Klientų vertinimas (1):
(5/5)
1
0
0
0
0

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.