preloader

Prašome palaukti

CLISMA-LAX tiesiosios žarnos klizma, 133 ml
CLISMA-LAX tiesiosios žarnos klizma, 133 ml

CLISMA-LAX tiesiosios žarnos klizma, 133 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 823628942
Apatinės žarnyno dalies valymui prieš diagnostinius tyrimus ir operacijas.
8,41 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Apatinės žarnyno dalies valymui prieš diagnostinius tyrimus ir operacijas.


„Clisma-lax“ sudėtyje yra hiperosmosinio natrio fosfatų tirpalo, kurio pH 5.5. Šis tirpalas  plačiai naudojamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Išsituštinimo veikimas yra mechaninis ir gaunamas dėl hiperosmosinių savybių, kurios yra būdingos visiems vidurius laisvinantiems druskų preparatams. Įvedus kaniulę į tiesiąją žarną, dėl tirpalo osmosinio slėgio vanduo ištraukiamas  iš aplinkinių audinių , padidėja žarnų turinio tūris. Padidėjęs tūris aktyvina žarnų peristaltiką švelniu, pastangų nereikalaujančiu ir beveik fiziologiniu būdu.

Paruošta naudoti klizma yra žarnyno valymo priemonė, kuri veikia padidindama vandens tūrį Jūsų išmatose ir tokiu būdu padeda palengvinti vidurių užkietėjimą ir išvalo žarnyną.

Ji gali būti naudojama kartais pasitaikančiam vidurių užkietėjimui ir kai reikalingas žarnyno išvalymas prieš endoskopiją, žarnyno operaciją ar rentgeno tyrimą, prieš ir po apatinės žarnyno dalies operacijos ar gimdymo, prieš rektoskopiją, sigmoidoskopiją ar kolonoskopiją bei dažniausiai prieš apatinės žarnyno dalies rentgenologinius tyrimus.

Dėl greito ir vietinio veikimo tik apatinėje žarnyno dalyje „Clisma-lax“ gali būti skiriamas pacientams, turintiems širdies sutrikimų, kuriems reikia išsituštinti be pastangų, esant paralyžiui  ir kitiems neurologiniams sutrikimams, kai geriami vidurius laisvinamieji vaistai yra kontraindikuotini. Negalima naudoti vaikams iki 3 metų amžiaus.

Kiekvienoje 133 ml buteliuko dozėje 100 ml yra: 13,91 g natrio divandenilio fosfato (NaH2PO4), 3,18 g dinatriomonovandenilio fosfato  (Na2HPO4), natrio hidroksido, natrio benzoato, metilo parahidroksibenzoato, išgryninto vandens iki 100 ml.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Suaugusiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: 1 buteliukas (133 ml dozė) per dieną arba taip, kaip nurodė gydytojas. Esant klinikiniam poreikiui, gali būti naudojama iki 2−3 buteliukų.

Vaikams nuo 3 iki 12 metų: ½ buteliuko arba kaip paskyrė gydytojas.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti