preloader

Prašome palaukti

E-prekė
DR. BROWN'S IV lygio žindukai siauro kaklelio buteliukams, nuo 9 mėn., 2 vnt.

DR. BROWN'S IV lygio žindukai siauro kaklelio buteliukams, nuo 9 mėn., 2 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 072239304907
2 silikoniniai žindukai kūdikiams nuo 9 mėnesių.
6,69 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

2 silikoniniai žindukai kūdikiams nuo 9 mėnesių.Šie žindukai skirti „Dr. Brown‘s“ buteliukams siauru kakleliu. Be bisfenolio BPA.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Prieš pirmąjį naudojimą: dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Pavirinkite žindukus 5 minutes atvirame puode. Jei virinsite ilgiau, žindukai gali susigadinti. Įsitikinkite, kad žinduko skylutė švari. Priežiūra: žindukus galima sterilizuoti elektriniame ar mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje, galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynos.


Prieš kiekvieną naudojimą: patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, jog jis neplyšta. Pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai, plyšimai ar formos pasikeitimas. Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo. Perspėjimas! Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis. Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Neišverskite žinduko į kitą pusę. Jei Jums kiltų kokių nors maitinimo problemų ar klausimų, susisiekite su savo gydytoju.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti