preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
Gera kaina
EUROCARE elastinis medicininis tvarstis, 8 x 200 cm, 1 vnt.
EUROCARE elastinis medicininis tvarstis, 8 x 200 cm, 1 vnt.

EUROCARE elastinis medicininis tvarstis, 8 x 200 cm, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 475028290200
Vidutinio elastingumo tvarsčiai gali būti naudojami: viršutinių ir apatinių galūnių varikozės gydymui ir profilaktikai. Prieš ir pooperaciniu laikotarpiu, siekiant apsaugoti nuo venų ligų atsiradimo arba norint sumažinti šių ligų pasekmes; hematomos susidarymo prevencijai pooperaciniu laikotarpiu; viršutinių ir apatinių galūnių sąnarių imobilizavimui įvairių išnirimų ir patempimų atvejais; sportinių traumų gydymui ir profilaktikai (kelio, alkūnės, pėdos ir plaštakos raumenų įtampai mažinti sportuojant).
50% antrai prekei! Nuolaida tai pačiai prekei taikoma į krepšelį įsidėjus tik dvi vienodas akcijos prekes, o į krepšelį įsidėjus daugiau akcijos prekių, nuolaida bus suteikiama pigiausiai prekei.
2,99 €
Atsiėmimas vaistinėje

Nemokamai perkant už 10€ ir daugiau | 0.49€ perkant iki 10€

1 - 2 d. d.
Nurodytu adresu visoje Lietuvoje

Nemokamai perkant už 35€ ir daugiau | 2.90€ perkant iki 35€

1 - 2 d. d.
Į OMNIVA paštomatą

Nemokamai perkant už 35€ ir daugiau | 1.49€ perkant iki 35€

1 - 3 d. d.
Greitas Vilniuje

Nemokamai perkant už 20€ ir daugiau | 3.99€ perkant iki 20€

1 - 2 d. d.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Dėmesio! Užsakymų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Apgailestaujame! Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Vidutinio elastingumo tvarsčiai gali būti naudojami:

  • viršutinių ir apatinių galūnių varikozės gydymui ir profilaktikai. Prieš ir pooperaciniu laikotarpiu, siekiant apsaugoti nuo venų ligų atsiradimo arba norint sumažinti šių ligų pasekmes;
  • hematomos susidarymo prevencijai pooperaciniu laikotarpiu;
  • viršutinių ir apatinių galūnių sąnarių imobilizavimui įvairių išnirimų ir patempimų atvejais;
  • sportinių traumų gydymui ir profilaktikai (kelio, alkūnės, pėdos ir plaštakos raumenų įtampai mažinti sportuojant).

Privalumai

Specialios technologijos, naudojamos gaminant šiuos tvarsčius, užtikrina puikią kokybę ir ilgalaikį savybių stabilumą net ir ilgai bei intensyviai naudojant.  Paciento patogumui, prie pakuotės yra pridėtas specialus kabliukas, kuris gali būti naudojamas tam, kad viršutinis tvarsčio kraštas nesiliestų su oda.

 

Kontraindikacijos ir nepageidaujamas poveikis

Klinikiniai duomenys jokios informacijos apie nepageidaujamas reakcijas neparodė. Pasireiškus bet kokiems individualios alerginės reakcijos požymiams, turėtumėte nebenaudoti tvarsčio ir kreiptis į gydytoją. Elastinius tvarsčius saugu naudoti, jei laikomasi visų nurodymų.

 

Įspėjimai / atsargumo priemonės

Prieš naudodami perskaitykite naudojimo instrukciją! Naudokite tik pagal sveikatos priežiūros specialisto ir šios instrukcijos pateiktas rekomendacijas! Naudoti tik ant nepažeistos odos! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Iškilus klausimams, susisiekite su specialistu!

 

Priežiūra

Tvarsčius skalbti švelniu muilu, vandens temperatūra neturėtų viršyti 40 oC. Tvarstį skalauti šiltame vandenyje, nusausinti susukus į rankšluostį, bet negręžti. Džiovinti išskleidus ant horizontalaus paviršiaus. Taip skalbiant tvarstis išlaiko savo savybes netgi daug kartų skalbiant. Nenaudoti sintetinių skalbiklių! Nelyginti! Nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose arba per mažesnį nei 1 m atstumą nuo šildymo prietaisų, kurie skleidžia aukštesnę nei +25 oC. Laikyti vietoje, kur santykinė oro drėgmė neviršija 70 %, o patalpos temperatūra yra žemiau 5 oC.

 

Gamintojo garantija

Gamintojas garantuoja elastinių tvarsčių kokybę su sąlyga, kad laikomasi visų reikalavimų, susijusių su transportavimu, sandėliavimu ir naudojimu. Garantijos (naudojimo laikotarpio) trukmė yra 5 metai nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Rekomenduojamas naudojimo laikotarpis priklauso nuo naudojimo intensyvumo, tol, kol tvarsčio funkcinės savybės nepakinta.

EUROCARE elastinis medicininis tvarstis, 8 x 200 cm, 1 vnt.
EUROCARE elastinis medicininis tvarstis, 8 x 200 cm, 1 vnt.
2,99 €
50% antrai prekei! Nuolaida tai pačiai prekei taikoma į krepšelį įsidėjus tik dvi vienodas akcijos prekes, o į krepšelį įsidėjus daugiau akcijos prekių, nuolaida bus suteikiama pigiausiai prekei.
2,99 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Išmatavimai: 8 x 200
Išmatavimų Matas: cm
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Prieš pradėdami naudoti tvarstį, pasitarkite su gydytoju, kaip ir kada jį naudoti. Gydytojas taip pat informuos Jus apie tvarsčio naudojimo trukmę ar dažnį bei tvarsčio keitimą. Kiekvieną kartą, kai tvarsčiu apvyniojama galūnė, ankstesnis sluoksnis turi iš dalies sutapti su 2/3 tvarsčio pločiu. Keletą vyniojimo pavyzdžių žr. instrukcijos apačioje. Jūs turėtumėte kontroliuoti tvarsčio tempimą kad išvengtumėte diskomforto jausmo vyniojimo srityje. Diskomfortas ar skausmas yra netinkamo apvyniojimo požymiai. Jei galūnių (kojų, rankų, pirštų) odos spalva pamėlsta arba pabalsta, jaučiate dilgčiojimą galūnėse, arba jei Jūsų galūnės patinsta, tvarstis yra apvyniotas per tvirtai. Turėtumėte jį išvynioti ir sumažinti tempimą. Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, kaip pasirinkti tinkamą tvarsčio plotį ir ilgį, taip pat vyniojimo būdą, atsižvelgiant į kūno dalių (kelių, alkūnių, rankų delnų), kurioms bus naudojamas tvarstis, dydį.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.