preloader

Prašome palaukti

EUROCARE šildantis pleistras, 1 vnt.
EUROCARE šildantis pleistras, 1 vnt.

EUROCARE šildantis pleistras, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 213076
Prekės ženklas: EUROCARE
Šildantis pleistras atpalaiduoja įsitempusius raumenis, todėl slopina  raumenų įtampą ar nuovargį, artrito ar mėnesinių skausmus. Šildo maždaug 8 val.
2,79 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Šildantis pleistras atpalaiduoja įsitempusius raumenis, todėl slopina  raumenų įtampą ar nuovargį, artrito ar mėnesinių skausmus. Šildo maždaug 8 val.


Pleistras yra pagamintas iš minkštos medžiagos, kuri maloniai priglunda. Jo sudėtyje yra specialių šildančių sudedamųjų dalių:
geležies miltelių, anglies ir druskos, kurios, besiliesdamos su ore esančiu deguonimi, išskiria šilumą. Teigiamas šilumos poveikis:

- stimuliuoja kraujotaką. Dėl šilumos poveikio išsiplečia kraujagyslės ir pagerėja kraujotaka. Į raumenų audinio ląsteles patenka daugiau deguonies ir maisto medžiagų, kurios yra gyvybiškai būtinos;

- lengviau pašalinami nebereikalingi medžiagų apykaitos produktai. Dėl pagerėjusios kraujotakos lengviau pašalinami raumenyse ir kituose audiniuose susidarę nebereikalingi gyvybinės veiklos produktai;

- palengvina skausmą. Šiluma palengvina įtampą, skausmą, atpalaiduoja raumenis ir tampa lengviau judėti.

Negalima naudoti:

- jei toje pačioje vietoje tuo pačiu metu vartojama kitų šildančių preparatų, kremų arba tepalų;

- jei oda yra pažeista arba ypač jautri arba per pastarąsias 48 valandas odoje buvo mėlynių arba ji buvo patinusi;

- žmonėms, kurie patys negali nuplėšti pleistro, įskaitant vaikus;

- nenaudokite naktį (neteisingai naudojamas pleistras gali nudeginti);

- atliekant magnetinio rezonanso tyrimus (MRT);

- kartu su lokaliai vartojamais kortizono turinčiais arba kitais vaistais;

- sportuojant;

- jei išbėgo pleistro viduje esančios šildančios medžiagos ir (arba) pažeidus pleistrą.

Jei sutrikusi kraujotaka, sergate širdies liga, reumatoidiniu artritu arba cukriniu diabetu, arba esate nėščia, prieš naudodami pleistrą, pasitarkite su gydytoju. Jei pleistro viduje esančių medžiagų pateko ant odos arba į akis, ją/jas gausiai praplaukite vandeniu ir nedelsdami kreipkitės medicinos pagalbos. Jei netyčia nurijote šių medžiagų, nedelsdami kreipkitės medicinos pagalbos. Šią medicinos priemonę draudžiama kaitinti. Laikyti vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Pleistras gali nudeginti. Odą, ant kurios klijuojamas pleistras, reikia periodiškai tikrinti, ar ji nesidirgusi ir nenudegusi. Nenaudokite kūno vietose, kurios nejautrios šilumai, ir po ankštais drabužiais bei diržais, kad išvengtumėte nudegimo rizikos. Negalima naudoti daugiau kaip 1 pleistro per parą. Vyresniems kaip 55 metų pacientams yra didesnė nudegimo rizika. Jiems geriau klijuoti pleistrą ant drabužių ir jo nenaudoti miegant. Būkite atidūs, kad nesulenktumėte šildančios pleistro vietos ir ji nepersidengtų – taip išvengsite nudegimo rizikos.

EUROCARE šildantis pleistras, 1 vnt.
EUROCARE šildantis pleistras, 1 vnt.
2,79 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Matavimo vienetai: cm
Išmatavimai: 10 x 13

Nuplaukite ir nusausinkite skaudamą vietą. Kai būsite pasiruošę, išimkite pleistrą iš apsauginio pakelio ir nuplėškite apsauginį sluoksnį. Skaudamoje vietoje priklijuokite pleistrą, kad visas jo paviršius priliptų prie odos. (Gali praeiti iki 30 minučių, kol bus pasiekta reikiama temperatūra). Pleistras turi likti priklijuotas bent 8 valandas. Jei pleistrą naudojate dėl mėnesinių skausmo, lipniąja jo puse priklijuokite prie apatinių drabužių, bet ne ant odos. Patikrinkite, ar pleistras gerai prilipo.

Nebenaudokite, jei:

- pajutote diskomfortą, sudirginimą, pernelyg stiprią šilumą,

- pleistro klijavimo vietoje oda patino, paraudo arba atsirado kitoks neišnykstantis jos pokytis;

- neišnyko problema, dėl kurios naudojate pleistrą.

Straipsniai

Skausmai, kuriuos įveiksite šalčiu arba šiluma

Sezoniškumas pastebimas ne tik mados pasaulyje: pasirodo, kad kiekvienas metų sezonas taip pat atneša skirtingų ir tik jam būdingų traumų. Dažniausiai žmonės rudenį neišvengia traumų dirbdami soduose...

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.