preloader

Prašome palaukti

Naujiena
EXCILOR FORTE teptukas nagų grybeliui gydyti, 30 ml
EXCILOR FORTE teptukas nagų grybeliui gydyti, 30 ml
EXCILOR FORTE teptukas nagų grybeliui gydyti, 30 ml

EXCILOR FORTE teptukas nagų grybeliui gydyti, 30 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 871174405420
Prekės ženklas: EXCILOR FORTE
Veiksmingas prieš įsisenėjusį nagų grybelį. Labai stipri formulė, greitas išvaizdos pagerėjimas. Naudojamas kartą per dieną.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Veiksmingas prieš įsisenėjusį nagų grybelį. Labai stipri formulė, greitas išvaizdos pagerėjimas. Naudojamas kartą per dieną.


Grybelinei kojų nagų infekcijai (onichomikozei) gydyti.

Kaip „Excilor FORTE“ gydo nagų grybelinę infekciją?

Svarbiausia kojų ir pirštų nagų sudedamoji dalis yra keratinas, kieta ir tanki medžiaga, į kurią dauguma antigrybelinių vaistų neįsiskverbia. Daugeliu atvejų grybeliai auga po nagu, todėl juos gydyti sudėtinga.

„Excilor FORTE“ kontroliuoja nago mikroaplinką, padidindamas nago guolio rūgštingumą. „Excilor FORTE“ sudėtyje yra rūgštinių medžiagų, kurios gali įsiskverbti į nagą ir leisti gydyti iš vidaus. Pažeistam nagui atrodyti visiškai sveikam dažniausiai užtrunka kelis mėnesius. Kojos nagas per vieną mėnesį užauga vidutiniškai 1,5 mm. „Excilor  FORTE“ iškart sumažina nago pH, sukurdamas grybeliui augti nepalankią aplinką. Nepaisant to, pažeistam nagui reikia laiko ataugti.

„Excilor FORTE“ veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

„Excilor FORTE“ reikia tepti vieną kartą per dieną, geriausia išsimaudžius duše. Prieš tepdami nagą, nuvalykite ir pašalinkite visus senus nagų lako sluoksnius. Prieš naudodami, buteliuką stipriai suplakite. Tada teptuku padenkite visą nago paviršių. Būtinai užtepkite pakankamą „Excilor FORTE“ sluoksnį. Leiskite nagui išdžiūti. Tai užtrunka 3–5 minutes. Užteptas gaminys yra baltas, bet džiūdamas tampa permatomas ir pastebėsite gumos išvaizdos dangą, kuri laikui bėgant nusidėvės. Optimaliam poveikiui pasiekti patariama prieš apsimaunant kojines ar apsiaunant batus palaukti 5 minutes. Užtepus, jaučiamas dilgčiojimo pojūtis po nagu yra normalus, tai rodo, kad gaminys įsiskverbia į nagą. 

Susiformavusi danga yra atspari vandeniui ir atlaiko įprastą dėvėjimą ir trintį. Danga gali nuskilinėti nuo nago kraštų, bet tai nedaro įtakos gaminio veiksmingumui. Plėvelės sluoksnis suderinamas su nagų laku, jam išdžiūvus galima tepti nagų laką.

Po 24 val. pašalinkite plėvelę. Tai galite padaryti nulupdami plėvelę nuo nago krašto ar šono. Švelniai vyniokite, kol visa danga nusiims nuo nago. Naudojant šiltą vandenį, gali būti lengviau. Tepkite gaminį naujai, kaip aprašyta pirmiau. Kaskart pašalinę plėvelę arba užtepę naują, nusiplaukite rankas. Geriausiems rezultatam pasiekti visą nagą gydykite bent tris mėnesius, ir tęskite gydymą, kol nagas visiškai pasveiks.

Po kiekvieno gydymo įsitikinkite, kad buteliukas visiškai uždarytas, kad negaruotų. Ties stiklo kraštu gali susiformuoti plėvelė.

Vanduo, poliuretanas, pipirmėčių aliejus, acto rūgštis, sorbitano seskvioleatas, heksandiolis, oktandiolis, benzilo alkoholis, oktilgalatas, etoksilintas ir acetilintas lanolino alkoholis, fenetiletanolis, jodopropinilbutilkarbamatas, ksantano derva, dehidroacto  rūgštis,  etilheksilglicerinas,  biotinas.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.