preloader

Prašome palaukti

Ferretab comp. 152,1mg/0,5mg, pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, N30
Ferretab comp. 152,1mg/0,5mg, pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, N30

Ferretab comp. 152,1mg/0,5mg, pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, N30

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Geležies fumaratas+Folio rūgštis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 152,1mg/0,5mg
Prekės kodas: 908888125315
Ferretab comp. atstato arba papildo geležies ir folio rūgšties kiekį, kai to negali atlikti savarankiškai žmogaus organizmas.
3,75 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

Ferretab comp. atstato arba papildo geležies ir folio rūgšties kiekį, kai to negali atlikti savarankiškai žmogaus organizmas.Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-    Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. 
-    Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-    Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
-    Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1.    Kas yra Ferretab comp. ir kam jis vartojamas
2.    Kas žinotina prieš vartojant Ferretab comp. 
3.    Kaip vartoti Ferretab comp. 
4.    Galimas šalutinis poveikis
5.    Kaip laikyti Ferretab comp.
6.    Pakuotės turinys ir kita informacija
 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Prekių forma: Kapsulės
Lytis: Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje ar kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. 

Suaugusiems pacientams ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams

Lengvam geležies ir folio rūgšties trūkumui šalinti ar jo profilaktikai rekomenduojama dozė yra viena kapsulė per parą.
Esant sunkiam geležies ir folio rūgšties trūkumui, paros dozę galimą padidinti iki vienos kapsulės vartojamos 2-3 kartus per parą.

Kai kada nėštumo metu reikia gerti didelę geležies dozę. Nėštumo metu didžiausia rekomenduojama paros dozė yra 2 pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės.

Kapsules reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant stikline vandens. Geriausia kapsules išgerti nevalgius, Jums patogiu laiku.
Nekramtykite arba nečiulpkite kapsulių, nes gali sustiprėti šalutinis poveikis. Esant reikalui, kapsulę galima išardyti ir granules išgerti sumaišius su sultimis, šaltu maistu, bet jų negalima kramtyti arba čiulpti. 

Vartojimo trukmė
Kiek laiko reikia vartoti kapsules, nurodys gydytojas. 
Vartojimą reikia tęsti mažiausiai 4 savaites po to, kai geležies koncentracija kraujo serume ir kraujo ląstelių kiekis tampa normalūs.

Ferretab comp. sudėtis

-    Veikliosios medžiagos yra geležies (II) fumaratas ir folio rūgštis. Kiekvienoje pailginto atpalaidavimo kietojoje kapsulėje yra 152,1 mg geležies (II) fumarato (atitinka 50 mg geležies (II)) ir 0,5 mg folio rūgšties.
-    Pagalbinės medžiagos kapsulės užpilde yra laktozė monohidratas, poliakrilato 30% dispersija, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė; kapsulės korpuse - azorubinas (E122), chinolino geltonasis (E104), titano dioksidas (E171) ir želatina.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti