preloader

Prašome palaukti

INTIMOHELP, 14 makšties tablečių
INTIMOHELP, 14 makšties tablečių

INTIMOHELP, 14 makšties tablečių

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 590620401375

Makšties tabletės su prebiotiku inulinu, vitaminais C ir E bei hialurono rūgštimi riboja patogeninių bakterijų augimą, sumažina niežulį, baltąsias išskyras i...

8,50 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Makšties tabletės su prebiotiku inulinu, vitaminais C ir E bei hialurono rūgštimi riboja patogeninių bakterijų augimą, sumažina niežulį, baltąsias išskyras ir nemalonų kvapą, ilgam atstato ir išlaiko fiziologinį makšties pH, drėkina makšties gleivinę ir ją regeneruoja, bei gali būti naudojamos profilaktiškai.  Bakterinę vaginozę sukelia įvairių bakterijų disbalansas makšties floroje. Sumažėjęs laktobakterijų kiekis gali sustiprinti grybelio augimą.


Medicinos priemonė „Intimohelp“ atstato ir palaiko fiziologinį makšties pH, taip slopindama bakterijų plitimą. Makšties tabletės skirtos makšties gleivinės tempimui ir sausumui mažinti, vartojant geriamuosius antibiotikus ir antibakterinius vaistus bei po jų vartojimo; esant menopauzei; moterims, kurios lankosi plaukimo baseinuose, dažnai keliauja, taip pat po sūkurinės vonios, saunos ar soliariumo. 

 

Intimohelp – moters intymios sveikatos receptas.

Tinka diabetikams: Taip

Naudokite 1 makšties tabletę prieš miegą nuo 7 iki 10 dienų, įdėtą giliai į makštį.


Profilaktiškai naudokite po 1 makšties tabletę 2 kartus per savaitę.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės