preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
E-prekė
LIFESTYLES SKYN prezervatyvai ORIGINAL, 3 vnt.
LIFESTYLES SKYN prezervatyvai ORIGINAL, 3 vnt.

LIFESTYLES SKYN prezervatyvai ORIGINAL, 3 vnt.

Medicinos priemonė
0
Prekės kodas: 501183108412
Prekės ženklas: LIFESTYLES
„SKYN“ poliizopreno prezervatyvai yra sukurti naudojant revoliuciją sukėlusią „SKYNFEEL“ medžiagą, kuri suteikia išskirtinį minkštumo ir patogumo pojūtį bei yra vos pastebima.
loyalty club badge
-30%
2,51 €
3,59 €

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

„SKYN“ poliizopreno prezervatyvai yra sukurti naudojant revoliuciją sukėlusią „SKYNFEEL“ medžiagą, kuri suteikia išskirtinį minkštumo ir patogumo pojūtį bei yra vos pastebima.


Privalumai:

 • tinka žmonėms, alergiškiems lateksui;
 • abiems partneriams suteikia ypač natūralius pojūčius, itin jautrūs;
 • skirti žmonėms, norintiems pajusti viską;
 • naujos kartos prezervatyvai;
 • tokie pat saugūs kaip ir tradiciniai lateksiniai prezervatyvai;
 • išsiskiria „premium“ klasės latekso prezervatyvų stiprumu ir itin plonų prezervatyvų jautrumu.
LIFESTYLES SKYN prezervatyvai ORIGINAL, 3 vnt.
LIFESTYLES SKYN prezervatyvai ORIGINAL, 3 vnt.
loyalty club badge
-30%
2,51 €
3,59 €
Tinka alergiškiems: Taip
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Atidžiai perskaitykite šias instrukcijas. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, kur nepatenka tiesioginiai saulės spinduliai. Visada patikrinkite galiojimo datą, atspausdintą ant prezervatyvo plėvelės. Jei data jau praėjo arba folija yra pažeista, nenaudokite prezervatyvo, kuris yra viduje, bet naudokite prezervatyvą iš kitos folijos, kuri nepažeista.

 1. Atidarykite pakuotę ir atsargiai išimkite prezervatyvą. Prezervatyvai yra tvirti, bet aštrūs nagai, dantys arba papuošalai gali juos pažeisti.
 2. Prezervatyvą ant varpos visada maukite prieš lytinį kontaktą ir erekcijos metu. Taip sumažinsite nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų riziką.
 3. Prezervatyvas išsivynios tik į vieną pusę. Prieš naudojimą, visiškai neišvyniokite prezervatyvo. Patikrinkite, kad prezervatyvas būtų tinkamoje padėtyje, viršuje.
 4. Spauskite prezervatyvo galą, kad išstumtumėte susikaupusį orą ir padarytumėte vietos spermai. Prezervatyve likęs oras gali padidinti prezervatyvo plyšimo riziką.
 5. Prezervatyvą vyniokite žemyn per visą varpos ilgį iki pat varpos pagrindo. Jeigu jaučiate, kad prezervatyvas slysta arba tempiasi, sustokite ir patikrinkite prezervatyvą, kad išvengtumėte galimo plyšimo.
 6. Nenaudokite lubrikantų aliejaus pagrindu, pavyzdžiui, masažo aliejaus, kūno losjonų, vaikiškų aliejukų, sviesto, margarino, techninio vazelino ir pan., kadangi bet kas, turintis aliejaus, gali pažeisti poliizopreno prezervatyvus. Naudokite tik tuos lubrikantus, kurie tinka prezervatyvams. Kai kurie užtepti vaistai gali pažeisti prezervatyvus, todėl visuomet pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.
 7. Po lytinio akto, kol varpa yra erekcijos būsenos, atsargiai ją ištraukite. Prilaikykite prezervatyvo kraštą ties varpos pagrindu, kad apsisaugotumėte nuo spermos išsiliejimo. Nukreipkite varpą žemyn ir atsargiai nuimkite prezervatyvą.
 8. Užriškite panaudoto prezervatyvo galiuką ir suvyniokite į servetėlę. Išmeskite jį higieniškai. Nenuleiskite prezervatyvo į kanalizaciją.

PREZERVATYVUS GALIMA NAUDOTI TIK VIENĄ KARTĄ. Pakartotinai naudojant prezervatyvus galima kryžminės infekcijos, plyšimo, lubrikanto netekimo ir valant prarasto stiprumo rizika, dėl kurios didėja nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų rizika. „SKYN“  prezervatyvai, gaminami iš poliizopreno, yra be natūralios latekso gumos, todėl jie yra tinkamas pasirinkimas žmonėms, kurie yra alergiški arba jiems įtariama alergija natūraliai latekso gumai.

ĮSPĖJIMAS: kai kuriems labai jautriems žmonėms gali pasireikšti alerginės reakcijos šių prezervatyvų medžiagoms. Jeigu Jums pasireiškė alerginė reakcija, dirginimas ar deginantis pojūtis, šių prezervatyvų daugiau nenaudokite ir kreipkitės į gydytoją. Tinkamas prezervatyvų naudojimas padės sumažinti nepageidaujamo nėštumo, lytiniu keliu plintančių ligų ir ŽIV/AIDS riziką. Prezervatyvai yra veiksminga apsaugos nuo nėštumo, lytiniu keliu plintančių ligų priemonė, bet, kaip ir naudojantis kitomis kontraceptinėmis priemonėmis, 100 proc. apsaugos garantuoti negalima. Prezervatyvų naudojimas ne makštyje gali padidinti jų nuslydimo ar plyšimo riziką. Jei turėjote neapsaugotą lytinį aktą arba jaudinatės dėl galimo jūsų kontracepcijos metodo nepatikimumo, kreipkitės į gydytoją arba šeimos planavimo kliniką kaip galima greičiau, bent per 72 valandas. 

Poliizoprenas, lubrikantas.

Klientų vertinimas (0):

Straipsniai

Aktualu kiekvienai - pienligė. Kaip padėti sau?

Dažniausiai pasitaikančios problemos moterims Apie intymias problemas moterys drovisi kalbėti net ir su geriausiomis draugėmis, o pas ginekologą dažnai apsilanko tik ligai įsibėgėjus, kai jaučiamas skausmas....

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.