preloader

Prašome palaukti

OCTENISEPT žaizdų gelis, 20 ml
OCTENISEPT žaizdų gelis, 20 ml

OCTENISEPT žaizdų gelis, 20 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 403265121606
Vartojamas ūmiems odos sužeidimams: nubrozdinimams, pjautinėms žaizdoms ir lengviems nudegimams (pvz., nudegus saulėje).
6,97 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Vartojamas ūmiems odos sužeidimams: nubrozdinimams, pjautinėms žaizdoms ir lengviems nudegimams (pvz., nudegus saulėje).


Kas yra žaizdų gelis Octenisept® ir kam jis vartojamas?
Žaizdų gelis Octenisept® vartojamas ūmiems odos sužeidimams: nubrozdinimams, pjautinėms žaizdoms ir lengviems nudegimams (pvz., nudegus saulėje).
Kad žaizdos greitai gytų, joms reikia pakankamo drėgnės kiekio. Gijimo metu turi vykti odos ląstelių dalijimasis ir judėjimas. Tam geriausios sąlygos – drėgna žaizdos aplinka. Žaizdą taip pat reikia apsaugoti nuo infekcijų.
Ypatinga žaizdų gelio octenisept® sudėtis optimaliai sudrėkina žaizdą ir sudaro nuo bakterijų apsaugantį sluoksnį. Šis gelio sluoksnis neleidžia bakterijoms prasiskverbti į žaizdą, nes jau gelyje jos yra neutralizuojamos. Todėl žaizdų gelis octenisept® apsaugo nuo (naujų) infekcijų ir uždegimų. Tai skatina greitesnį natūralų žaizdos gijimą.
Žaizdų gelis octenisept® yra bespalvis ir užtepus nesukelia perštėjimo.
Koks galimas šalutinis poveikis? 

Iki šiol nebuvo pastebėta jokio žaizdų gelio octenisept® šalutinio poveikio.
Kokia yra galima sveika?
Kartu naudojant perrišimo tamponus, gelis gali išdžiūti ir gali būti sunku nuimti tamponą. Negalima naudoti kartu su žaizdų valymo muilais, tepalais, aliejais, fermentais ir kt., nes tai gali paveikti apsaugines priemones. Negalima naudoti kartu su joduotu povidonu, nes gali pakisti spalva ir sumažėti joduoto povidono antiseptinis poveikis.
Į ką turite atkreipti dėmesį, vartodami octenisept® žaizdų gelį?
octenisept® žaizdų gelio negalima vartoti be pertraukos ilgiau kaip 2 savaites, neprižiūrint medikams. Kadangi niekada negalima atmesti alerginių reakcijų galimybės, tai octenisept® žaizdų gelio nevartoti esant alergijai arba įtariant, kad gali būti alergija vienai iš jo sudėtinių medžiagų. 
Skirtas tik išoriniam vartojimui. Galimam audinių pažeidimui išvengti octenisept® negalima naudoti ant kremzlių, ausyse ir nosyje; reikia saugotis, kad gelio nepatektų į akis. Nėra skirtas infuzijai ar injekcijai. Nėra skirtas vartojimui į vidų. 
Naudoti tik tvarkingas ir nepažeistas pakuotes.
Kur laikyti žaizdų gelį octenisept®?
Saugokite tūbelę nuo tiesioginių saulės spindulių. Neatidarytą pakuotę laikant -5˚C – 25˚C temperatūroje,  octenisept® žaizdų gelio tinkamumo laikas yra iki ( žr. ženklinimą). Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Visiškai ištuštintas pakuotes galima tvarkyti kaip buitines atliekas. Laikant kambario temperatūroje galiojimo laikas atitinka nuorodas ant pakuotės.
Gamintojas: Schülke & Mayr GmbH, Robert-Koch Str. 2, 22851 Norderstedt, Vokietija.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Susižeidus žaizdą nedelsiant dezinfekuokite Oktiseptas žaizdų antiseptiku. Tada užtepkite ant žaizdos ploną gelio sluoksnį. Jei reikia, ant žaizdos uždėkite tvarstį arba užklijuokite ją pleistru. Žaizdų gelį tepkite kasdien 1-2 kartus iki žaizda visiškai sugis. Higienos sumetimais gelio tūbelės smaigaliu nepalieskite žaizdos ar kitų paviršių.

Aqua purificata, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Octenidine HCl.
Išvaizda ir kvapas: skaidrus arba opalo atspalvio, bespalvis gelis. 
 

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti