preloader

Prašome palaukti

OTOSAN ausų purškalas, 50 ml

OTOSAN ausų purškalas, 50 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 801688700009

Su natūraliais augaliniais ekstraktais.

8,99 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Su natūraliais augaliniais ekstraktais.Sudėtyje yra ekologiškai išaugintų alavijo, dedešvos, medetkų, ramunėlių ir citrinų ekstraktų, arbatmedžio aliejaus ir drėkinamųjų medžiagų.

 

  • Otosan ausų purškalas su natūraliais augaliniais ekstraktais yra inovatyvi priemonė ausų sieros kamščių pašalinimui ir kasdienei ausų higienai palaikyti.
  • Veikia švelniai, bet efektyviai.
  • Labai gerai toleruojamas.
  • Reguliariai naudojant užkerta kelią naujų ausų sieros kamščių formavimuisi.
  • Purškalas be propelentų.
  • Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų.

 

 

„Otosan“ ausų purškale yra suderintas fiziologinio-izotoninio tirpalo valomasis ir arbatmedžių aliejaus antiseptinis veikimas. Sudėtyje esantys augalų ekstraktai veikia sinergiškai: alijošiai drėkina, citrinos puikiai valo, ramunėlės ir medetkos veikia raminamai, dedešvos veikia kaip emulsiklis.

Laikant galvą tiesiai, įkišti į ausies landą purškiklio antgalį. Nuspausti purškimo mygtuką keletą kartų, laikant purškalo indą vertikaliai. Palaukti keletą minučių, kol suveiks. Palenkti galvą į šoną, kad skystis su nešvarumais iš ausies ištekėtų. Švelniai nuvalyti ir nusausinti ausį. Pakartoti aukščiau aprašytus veiksmus su kita ausimi. Po naudojimo, purškiklio antgalį nuplauti šilto vandens srove.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės