preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
GENIAL DAY menstruacinė taurelė, M dydis, 43 mm x 12 mm, 25 ml
GENIAL DAY menstruacinė taurelė, M dydis, 43 mm x 12 mm, 25 ml
GENIAL DAY menstruacinė taurelė, M dydis, 43 mm x 12 mm, 25 ml

GENIAL DAY menstruacinė taurelė, M dydis, 43 mm x 12 mm, 25 ml

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 085694000644
Prekės ženklas: GENIAL DAY
Daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė, pagaminta iš sertifikuoto medicininio termoplastinio elastomero (TPE). Hipoalerginė, sertifikuota „Vegan Association“.
Dydis:

loyalty club badge
-10%
31,49 €
34,99 €

*www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų srauto, siuntų pristatymas gali vėluoti nuo 1 iki 2 darbo dienų. Atsiprašome už nepatogumus. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė, pagaminta iš sertifikuoto medicininio termoplastinio elastomero (TPE). Hipoalerginė, sertifikuota „Vegan Association“.


Menstruacinė taurelė – produktas, kuris visiškai nieko nesugeria! Nepakeičiamas patogumas ir laisvė moterims tomis dienomis.

Skirtingai nuo tamponų ar paketų, menstruacinė taurelė kraują surenka, o ne sugeria jį. Panašiai kaip tamponas, ji įstumiama į makštį: čia priglunda prie makšties sienelių, apgaubdama gimdos kaklelį, ir kraujas suteka į ją. Po kiek laiko taurelę reikia ištraukti, išpilti kraują, išskalauti ir vėl įstumti į makštį. Atsižvelgiant į kraujavimo gausumą, su taurele galima išbūti jos neištuštinus iki 12 val. Jei kraujavimas yra gausesnis, taurelę tenka ištuštinti 2–4 kartus per dieną.

„Genial Day“ menstruacinė taurelė gaminama iš medicininio termoplastinio elastomero (TPE) – minkštos elastingos medžiagos, kuri gerai toleruoja rūgštinę makšties mikroflorą ir yra saugi naudoti organizmo viduje. „Genial Day“ taurelės medžiaga yra itin patikima, ji atitinka medicinos ir farmacijos industrijos keliamus kokybės, saugumo ir patikimumo reikalavimus. TPE medžiaga, skirtingai nuo silikono, iš kurio gaminama dauguma taurelių, gali būti perdirbama, be to, ji nesukelia alergijos (kai kurios moterys yra alergiškos silikonui). Taurelės spalvai naudojami maistiniai dažai, todėl juose nėra jokių kenksmingų chemikalų. „Genial Day“ taurelės sertifikuotos „Vegan Association“ sertifikatu, patvirtinančiu, kad jokie testai su gyvūnais nebuvo atliekami.

Priklausomai nuo priežiūros, taurelė gali tarnauti nuo 2,5 iki 5 metų (ar net iki 10 metų). Stabilumo testu nustatyta, kad „Genial Day“ taurelė nepakeičia savo savybių net ir po 30 virinimų. Tai reiškia, kad teisingai prižiūrint taurelę, ji tarnaus mažiausiai 2,5 metų. Taurelę reikėtų keisti tada, kai atsiranda pažeidimų, arba susidėvėjo jos medžiaga, tapo lipni, arba pradėjo dirginti makštį.

PASTABA: žymė, esanti prie taurelės kotelio, nėra defektas ar pažeidimas, tai yra gamybos proceso metu liekanti žymė ties vieta, per kurią yra įleidžiama taurelės TPE medžiaga. 

Savybės:

 • PATOGU. Dėl siaurėjančios formos ir elastingos medžiagos taurelė visiškai nejuntama makštyje. Su „Genial Day“ taurele labai patogu sportuoti, o išsimaudžius vandens telkinyje ar baseine, jos nereikia išimti – vanduo į ją nepatenka taip, kaip į tamponą, kurį būtina išsiimti ir išmesti po kiekvieno pasipliuškenimo vandenyje;
 • NEPAKEIČIAMA KELIONĖSE. Su taurele menstruacijos kelionių metu tampa visai nereikšmingos, nes ji visiškai nejuntama net aktyviai poilsiaujant, be to, su ja galima išbūti ilgiau nei su tamponu;
 • PATIKIMA. Į taurelę kraujas suteka dar būdamas makštyje, todėl sumažėja pratekėjimų tikimybė. Teisingai įdėta ir laiku išpilta taurelė 100 proc. apsaugo nuo pratekėjimo;
 • NEDIRGINA ODOS IR NEKENKIA SVEIKATAI. Medicininė TPE medžiaga atspari rūgštinei makšties mikroflorai, neturi plastifikatorių (ftalatų), yra minkšta, ilgalaikė, be latekso, atspari plėšimui. Skirtingai nei tamponai, menstruacinė taurelė nesugeria makšties išskyrų, todėl jos neišdžiovina, išlaikoma natūrali drėgmė. „Genial Day“ taurelė nedirgina odos ir yra hipoalerginė, tai patvirtinta citotoksikologiniu ir jautrumo potencialo tyrimais. Moterys pastebi, kad menstruacijų metu mažiau skauda pilvą lyginant su skausmu naudojant tamponus;
 • EKONOMIŠKA ir EKOLOGIŠKA. Menstruacinė taurelė neabejotinai yra gerokai ekonomiškesnis ir ekologiškesnis būdas rūpintis higiena TOMIS dienomis, lyginant su tamponais ar paketais, kadangi ji yra daugkartinio naudojimo priemonė, kurios Jums užteks kelerius metus. Naudojimo ir priežiūros instrukciją rasite dėžutėje kartu su drobiniu maišeliu taurelei laikyti.

„Genial Day“ menstruacinės taurelės dydis M: talpa 25 ml, skersmuo 43 mm, kotelio ilgis 12 mm, ilgis iš viso 67 mm. Skirta negimdžiusioms moterims iki 25 metų, kurių menstruacijos yra vidutinio gausumo.

Pakuotėje rasite taurelę, drobinį maišelį bei išsamią instrukciją.

DĖMESIO! Menstruacinė taurelė yra asmens higienos priemonė, todėl ji negali būti grąžinta arba pakeista. Jei turite ginekologinių problemų, prieš naudojimą pasitarkite su savo gydytoja.

Pagaminta Ispanijoje, UAB „AAAA Europe Distribution“ užsakymu, FDA (Food and Drug administration) ir ISO 9001 sertifikuotame fabrike.

GENIAL DAY menstruacinė taurelė, M dydis, 43 mm x 12 mm, 25 ml
GENIAL DAY menstruacinė taurelė, M dydis, 43 mm x 12 mm, 25 ml
loyalty club badge
-10%
31,49 €
34,99 €
Tinka alergiškiems: Taip
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas: Taip
Natūralus: Ne
Dydis: M dydis

Pirmą kartą įsidėti menstruacinę taurelę gali būti šiek tiek sudėtinga, todėl būkite kantri. Reikia šiek tiek praktikos, tačiau, kai priprasite, matysite, kad tai yra labai paprasta ir patogu.

Prieš naudodama taurelę pirmą kartą, turite ją sterilizuoti: prisipilkite pakankamai vandens į puodą ir užvirinkite vandenį, tada įdėkite taurelę į verdantį vandenį ir pavirinkite 3–4 minutes. Nepalikite puodo be priežiūros, kad vanduo neišgaruotų ir taurelė neprisviltų. Šį procesą rekomenduojama atlikti po kiekvienų mėnesinių.

Kaip įsidėti taurelę:

1 žingsnis: kruopščiai nusiplaukite rankas ir atsistokite į patogią padėtį. Rekomenduojamos pozicijos: tupint, sėdint ant unitazo ar stovint pražergus kojas. Taurelę galite sudrėkinti vandeniu, taip ji lengviau slys.

2 žingsnis: sulenkite taurelę  – yra dvi galimybės:

A – suspauskite taurelę ir tada perlenkite ją pusiau, suformuodamos tarsi raidę „U“;

B – uždėkite pirštą ant viršutinio taurelės krašto ir spauskite jį į vidų formuodamos trikampį.

3 žingsnis: laikydamos sulenktą taurelę viena ranka, kita atskirkite išorines lytines lūpas ir kiškite taurelę į makštį link nugaros. Taurelės nereikia kišti taip giliai, kaip kišamas tamponas, tačiau jos kotelis turėtų būti makštyje ir neišsikišti – kitaip jis bus juntamas vaikštant ar sėdint. Kotelis neturėtų būti įlindęs giliau nei apie 1,50 cm į makštį. Įkišusi taurelę į makštį, ją paleiskite, kad ji išsiskleistų ir priglustų prie makšties sienelių. Taurelė laikosi makštyje ir neišslysta, laikoma makšties sienelių ir raumenų.

4 žingsnis: norėdamos įsitikinti, ar taurelė įdėta tinkamai, laikydamos ją už dugno (virš kotelio), pasukite 360 ° laipsnių bet kuria kryptimi. Tai užtikrins visišką taurelės išsiskleidimą ir įstatymą tinkama link nugaros kryptimi. Patikrinti, ar taurelė išsiskleidusi, galima ir pirštu, jį įkišus į makštį ir apvedus juo aplink taurelę. Jei taurelė įstatyta teisingai, tačiau kotelis dirgina makšties angą, jį galima pakirpti, bet ne daugiau kaip 0,8 mm. Visiškai nukirpus kotelį, gali būti sunkiau išimti taurelę.

Kaip išsiimti:

 1. Kruopščiai nusiplaukite rankas.
 2. Atsistokite į patogią padėtį (stovėdama, sėdėdama ant unitazo ar tupėdama), atpalaiduokite makšties raumenis ir rodomuoju pirštu bei nykščiu paimkite už kotelio.
 3. Taurelę bus lengviau išimti, jei stumtelėsite ją savo pilvo ar dubens raumenimis.
 4. Švelniai patraukite kotelį, kol galėsite tvirtai sugriebti taurelės dugną.
 5. Suspauskite taurelės dugną, kad taurelė pagautų oro ir dingtų vakuumas. Atsargiai traukite taurelę žemyn, judindamos ar sukiodamos ją.
 6. Ištraukus, laikykite taurelę vertikaliai, t. y. taip, kad turinys liktų joje. Tada ištuštinkite turinį į unitazą.
 7. Išskalaukite taurelę švariu vandeniu ir vėl ją įsidėkite. Nepamirškite kruopščiai išplauti pritraukimo angas. Taip pat galite naudoti švelnų bekvapį muilą. Jei neturite prieigos prie švaraus vandens, galite naudoti tualetinį popierių ar sausą servetėlę taurelei išvalyti, o kai galėsite, išskalausite ją vandeniu.

Medicininis termoplastinis elastomeras.

Klientų vertinimas (1):
(5/5)
1
0
0
0
0
100 % klientų šį produktą pirktų dar kartą

Straipsniai

MENSTRUACINĖ TAURELĖ keičia požiūrį į menstruacijas

Menstruacinė taurelė buvo išrasta ir patentuota dar 1932 metais JAV, tačiau tik 8-ajame – 9-ajame dešimtmetyje taurelės pradėjo populiarėti. Šiandien JAV taurelių galima rasti beveik kiekvienoje pardu...

Straipsniai

MENSTRUACINĖ TAURELĖ keičia požiūrį į menstruacijas

Menstruacinė taurelė buvo išrasta ir patentuota dar 1932 metais JAV, tačiau tik 8-ajame – 9-ajame dešimtmetyje taurelės pradėjo populiarėti. Šiandien JAV taurelių galima rasti beveik kiekvienoje pardu...

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.