preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

Hialurono rūgštis - raukšlių prevencijai

Hialurono rūgštis - raukšlių prevencijai

Vizitinė kortelė

Išvaizda dažnai lemia žmogaus savijautą, gyvenimo kokybę ir sėkmę. Įsivaizduokite dalykinį susitikimą.  Be abejo, pašnekovo dėmesį atkreipia solidi ir rimtomis pareigomis paženklinta vizitinė kortelė, tačiau jau po akimirkos jis jau vėl “skaito” jūsų veidą...

Veido oda yra jautri, plona, lengvai pažeidžiama,  ir jos niekaip nepaslėpsi. Todėl šiandien grožio specialistai meta iššūkį laikui ir gamtos dėsniams, užsimodami „grožio“ peiliu, pasitelkdami botulino toksiną ar vadinamąsias „vampyro procedūras“. Tačiau prieš renkantis ultra revoliucines priemones, reikėtų gerai pasvarstyti.


Kodėl atsiranda raukšlės?

Žinoma, didžiausias grožio priešas – bėgantys metai. Mūsų genuose užkoduotas „chronologinis senėjimas“.  Be to odą sendina nesaikingas mėgavimasis saulės ar soliariumų spinduliais, rūkymas, nesubalansuota mityba, aplinkos užterštumas ir kiti nepalankūs veiksniai. Tuomet žmogaus organizmui arba pritūksta reikalingų mitybinų - statybinių medžiagų, arba odą nualina laisvųjų radikalų atakos. Trumpai tariant, jaunystėje buvęs gyvybingas ir nuolat atsinaujinantis audinys palaipsniui išplonėja,  odos sluoksnius jungianti tvirta ir elastinga baltyminė struktūra pradeda trūkinėti, o svarbių medžiagų, palaikančių audinio drėgmę ir stangrumą, biosintezė ženkliai sumažėja.


XX a. atradimas

Vargu ar vokiečių biochemikas Karlas Mejeris, dar prieš Antrąjį Pasaulinį karą tyrinėjęs jungiamojo audinio savybes ir kartu su savo asistentu Džonu Palmeriu atradęs  hialurono rūgštį, įsivaizdavo, kokį šurmulį grožio industrijoje sukels ši unikali disacharidų grandinė. Paaiškėjo, kad hialurono rūgštis suriša vandenį ir išlaiko jį tarpląsteliniuose tarpuose. Tuo būdu padidėja audinio pasipriešinimas suspaudimui. Jei ne hialurono rūgštis, kojinių, pirštinių ar diržų įspaudai ant odos išliktų amžinai. O kokio gylio būtų išraiškos raukšlės?.. Deja, dar palyginti jauname amžiuje hialurono rūgšties kiekis pradeda ženkliai mažėti.


Grožio formulė

Atradę tiesioginį priežastinį ryšį tarp hialurono kiekio odoje ir jos būklės, estetinės medicinos specialistai ir kosmetologai kibo į darbą. Dar XX a. pabaigoje pasaulyje išpopuliarėjo hialurono injekcijos į odą. Pastaraisiais metais jo sunaudojama rekordiškai daug. Hialurono injekcijų į odą efektas greitas ir iš karto matomas, nes kiekvienu dūriu suleidžiamas tam tikras kiekis didelio molekulinio svorio dalelių, kurios sujungia daug vandens. Žinoma, yra ir neigiamų aspektų – audinys traumuojamas, gali parausti, patinti, atsirasti kraujosruvų.


„Biologinė adata“

Šveicarijos mokslininkams gimė idėja įterpti hialurono rūgštį į odą jos netraumuojant.

Kiek hialurono rūgšties gali įsigerti į odą natūraliu, neinjekciniu būdu? „Biologinės adatos“ paieškos truko keletą metų, per kuriuos LABO Cosprophar tyrėjai atliko bandymus su įvairių hialurono junginių molekulėmis ir gyvaisiais audiniais. Nuo pat pradžių mokslininkai sutelkė dėmesį į išorinės aplikacijos efektyvumą. Tyrimų rezultatai buvo iš tiesų svarbūs ir padrąsinantys – nustatyta, kad net 100 proc. mažesnio molekulinio svorio hialurono rūgšties molekulių pasiekia giliausius odos sluoksnius per 8 val. po aplikacijos.


Greitai įsigeriantis raukšlių užpildas

Pavykę moksliniai tyrimai įgalino sukurti ir užpatentuoti 6 hialurono rūgšties molekulių mišinį, kuris buvo sėkmingai įterptas į kosmetinio užpildo „Fillerina“ sudėtį. Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. Tuo būdu novatoriškas produktas lygina veido, kaklo, iškirptės srities raukšles, putlina odą.


Pokyčiai per 2 savaites

Užpildo „Fillerina“ pakuotėje rasite 2 specialius aplikatorius ir 2 buteliukus: želės pavidalo užpildą ir maitinamųjų medžiagų masę, kuri naudojama po želės. Rekomenduojama kosmetines aplikacijas atlikti 14 dienų iš eilės, iš ryto arba vakare, priklausomai nuo individualių poreikių ir įpročių. Po dviejų savaičių ženkliai sumažėja raukšlių gylis, raukšlės griovelio tūris, paryškėja skruostikaulių linija, lūpos tampa pastebimai putlesnės, palaipsniui pakeliamas veido kontūras.


Kaip atliekamos aplikacijos?

Kosmetines aplikacijas galima atlikti namuose, pačiu tinkamiausiu laiku, kai niekur nereikia skubėti. Tai didžiulis „Fillerina“ privalumas. Pirmiausia vienu aplikatoriumi įtraukiame ir užtepame užpildo želės, iš viso 2 ml, ant raukšlelių, skruostikaulių linijos, lūpų. Palaukiame 10 minučių, kol veikliosios medžiagos įsigeria aplikacijos vietoje, po to pirštų galiukais želės perteklių paskirstome ant visos veido ir kaklo odos. Procedūra pabaigiama antruoju aplikatoriumi paskirstant ir tolygiai užtepant maitinamąja plėvele pasidengiančią masę, kuri padeda užpildui visiškai įsigerti į odą. Prieš procedūrą patartina išgerti dvi stiklines vandens.