Amžina jaunystė ar užsitęsusi paauglystė?

Amžina jaunystė ar užsitęsusi paauglystė?

Aknės atsiradimas dažniausiai susijęs su hormonų sutrikimais. Neišvaizdūs juodus taškelius ir pūlingi spuogeliai taip pat gali atsirasti dėl virškinamojo trakto sutrikimų ir nepalankių aplinkos sąlygų. Spuogai ir įvairūs bėrimai atsiranda tuomet, kai poros užsikemša odai išskiriant per daug riebalų ir kaupiantis negyvos odos ląstelėms. Inkštirai – tai ne kas kita kaip atviros orui odos poros. Oksidacija paverčia juos juodais taškeliais, o po jais susiformuoja spuogai. Labai dažnai tenka kovoti su spuogais, į kuriuos yra patekusi infekcija. Propionibacterium acnes – tai natūraliai egzistuojanti riebalų liaukose bakterija, kuri sukelia uždegimus užsikimšus poroms. Kuomet mes spaudžiame ar krapštome spuogus, situacija pablogėja – bakterija pradeda daugintis ir sukelia stiprų odos uždegimą.

Netinkamai parinktos odos priežiūros priemonės gali dar labiau pabloginti situaciją. Riebi oda dažniausiai būna itin jautri. Agresyvūs šveitikliai ir prausikliai pašalina riebalų perteklių, dažnai palikdami odą be apsauginio sluoksnio, tad ji pradeda dar labiau riebaluotis ir plonėti.

Ar yra išeitis?

1. Nakčiai odai, o ypač nešvariai, nereikia jokių riebių kremų.

2. Odos negalima šveisti.

3. Dienai reikia naudoti balansuojamąjį aliejų – čia tai bent! Riebiai odai reikia riebalo? Pasirodo taip – šitaip oda mažiau riebaluojasi ir išnyksta spuogai.

4. Spuogelius galima tobulai užmaskuoti ir tuo pačiu metu gydyti – Dr.Hauschka turi tokią stebuklingą priemonę – pieštuką.

Dr.Hauschka odos priežiūros produktai padeda atstatyti odos pusiausvyrą. Idealiai subalansuota priežiūros sistema pagrįsta odos funkcijų ir ritmų suvokimo principu. Ko gi reikia Jūsų odai?


Valymas

Odą reikėtų nuvalyti du kartus per dieną: rytinis prausimasis pašalina per naktį susikaupusias negyvas odos ląsteles, o vakare – išlaisvina odą nuo riebalų, nešvarumų ir makiažo.

Derėtų pradėti odos valymą šiltais ir vėsiais kompresais. Frotinį rankšluostėlį suvilgykite šiltu vandeniu, išgręžkite ir užlašinkite lašelį Dr.Hauschka Skaistinamosios šalavijų vonios esencijos. Uždėkite kompresą ant veido kelioms minutėms ir ramiai kvėpuokite. Šiluma atpalaiduoja veido odos poras, suminkština nešvarumus ir leidžia lengvai pasiekti gilų valomąjį efektą. Po kompreso nuprauskite veidą šiltu vandeniu ir uždėkite vėsų kompresą kelioms sekundėms. Toks šilumos-vėsos efektas priverčia poras aktyviai funkcionuoti ir paruošia odą valymui.
Dr.Hauschka Valomasis kremas užtikrina gilų, tačiau itin švelnų odos valymą. Jis pagamintas iš maltų migdolų, medetkų, perluočių, hamamelio ir ramunėlių ekstraktų. Valomasis kremas nepažeidžia apsauginio odos sluoksnio ir palieka odą prisotintą drėgmės.

Antras svarbus žingsnis yra:

 

 


Tonizavimas


Probleminei odai siūloma naudoti Dr.Hauschka Skaistinamąjį veido toniką. Tai yra ideali pagrindinės odos priežiūros priemonė. Toniko komponentai – perluočiai, medetkos ir nasturtos – reguliuoja pernelyg intensyvią riebalų gamybą ir turi priešuždegiminį poveikį. Šis kokybiškų vaistažolių derinys reguliuoja ir balansuoja odos aktyvumą. Ryte ir vakare užpurkškite Skaistinamojo veido toniko ant nupraustos odos ir pirštų galiukais lengvai įspauskite.

 


Dieninė priežiūra – apsauga ir drėkinimas


Skaistinamasis dieninis aliejus – itin veiksminga riebios ir probleminės odos priežiūra. Nuolat naudodami šį aliejų pastebėsite, jog yra sumažėjusi riebalų sekrecija - taip puoselėjamas odos natūralus grožis. Sudėtiniai komponentai su morkomis, migdolų aliejumi, medetkomis ir indiniu nimbamedžiu pasižymi reguliuojamuoju ir priešuždegiminiu poveikiu. Vertingi aliejų ekstraktai padeda odai stabilizuoti riebalų sekreciją ir sutraukia poras.

 

 

Papildoma odos priežiūra