Naujiena Lietuvoje! RVBLab – profesionali Itališka dekoratyvinė kosmetika

Naujiena Lietuvoje! RVBLab – profesionali Itališka dekoratyvinė kosmetika

Makiažas profesionaliam įvaizdžiui  

“RVB LAB” makiažo priemonių linija yra kompaktiška, tačiau joje yra visko, ko reikia, įskaitant – labai veiksmingas priemones, pasižyminčias malonia tekstūra ir plačia madingų spalvų palete. Šios priemonės idealiai tinka kuriant profesionalų įvaizdį tiek ypatingoms progoms, tiek kasdieniame gyvenime. 

Priemones lengva naudoti dėl jų gamyboje naudojamų ypatingų technologijų. Galima pasirinkti kompaktinę, skystą arba kreminę pudras, ypač gerai dengiančią pudrą ar labai lengvą, tobulai tinkančią sukurti bet kokio tipo makiažą. Akių makiažui galima pasirinkti madingų spalvų ir ypač gerai maišomų tekstūrų priemones, taip pat patogius akių pieštukus ir ypač veiksmingumu pasižyminčius blakstienų tušus. Visos šios priemonės gali padėti sukurti bet kokį įvaizdį – nuo drąsiausio ir labiausiai rafinuoto iki visiškai natūralaus. 

Lūpdažiai, lūpų pieštukai ir blizgesiai sukuria tobulą, ilgai išsilaikantį ir malonų lūpų makiažą. Naujoviška nagų lako formulė ir didelis šepetėlis garantuoja, kad jau pirmas nagų lako sluoksnis bus tolygus ir be jokių gumulėlių. Makiažo priemonių linijoje taip pat yra ir odai paruošti tinkamų makiažo bazių, kad makiažas būtų tobulas, bei šepetėlių ir kitų priedų geriausiems rezultatams pasiekti.  

Kompanija garantuoja produktų veiksmingumą. Šioje kosmetikoje nėra nereikalingų medžiagų, priemonės gaminamos Italijoje, kur visi gamybos procesai sertifikuoti pagal ISO 22716 standartą, pakavimo proceso metu produktų sąlytis su išorės poveikiu yra visiškai minimalus, o priemonės nėra bandomos su gyvūnais. Taip pat “Diego Dalla Palma Professional” dalyvauja programoje „Responsible Care“ – iniciatyvoje, savanoriškais pagrindais vienijančioje chemijos pramonės įmones visame pasaulyje ir siekiančioje tvaraus vystymosi.