Pigmentinių dėmių šalinimas: naujos kartos dermokosmetikos priemonės

Pigmentinių dėmių šalinimas: naujos kartos dermokosmetikos priemonės

Po vasaros – saulės nubučiuota oda: kaip pašalinti saulėtu metu išryškėjusias pigmentines dėmes?

Nelygus odos atspalvis, patamsėję odos plotai, įvairaus dydžio bei intensyvumo rudos dėmės – tai odos pigmentacijos sutrikimai.
Odos spalvą nulemia odos ląstelių – melanocitų – gaminamas pigmentas melaninas. Gamindama melaniną, oda sukuria apsauginį barjerą nuo UV spindulių. Dėl šios priežasties vasarą oda būna tamsesnė, tai yra įdegusi.
Melanino gali padaugėti odoje dėl saulės ir mėlynosios šviesos poveikio, hormonų pokyčių nėštumo metu, kontraceptikų vartojimo ar menopauzės. Pigmentacija gali padidėti sirgus akne, taip pat po uždegiminių ligų. Kartais pigmentinės dėmės gali atsirasti vartojant specifinius vaistus ar esant genetiniam polinkiui. 

Įprasta manyti, kad visais atvejais odos hiperpigmentaciją paskatina intensyvi saulė. Tačiau naujausi tyrimai atkreipia dėmesį ir į mėlynosios šviesos poveikį mūsų odai. Mėlyno spektro šviesa – tai šviesa, kurią skleidžia tiek saulė, tiek visi išmanūs prietaisai: kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai, televizoriai plokščiais ekranais, dienos šviesos (fluorescencinės) ir LED taupiosios lemputės. Kompiuteriu dirbantis žmogus per dieną prie ekrano praleidžia apie dešimt valandų, taigi, šiandien mūsų oda gauna daugiau mėlynosios šviesos nei saulės spindulių. Tiek saulės, tiek mėlynosios šviesos poveikis skatina pigmentinių dėmių atsiradimą.   


Ar įmanoma pašalinti pigmentines dėmes?

Pigmentiniai odos dariniai gali būti šalinami šiuolaikiniais lazeriais, intensyvia pulsine šviesa bei naudojant specialias dermatologinės kosmetikos priemones.
Kaip jau žinote, pigmentuota oda – ne tik estetinė problema, bet ir odos pigmentacijos sutrikimas. Todėl svarbu ne tik šalinti matomas pigmentines dėmes, bet ir įveikti odos problemą.
Specialiai sukurtos naujos kartos dermokosmetikos priemonės reguliuoja hiperpigmentacijos procesą ir veikia visas melanogenezės stadijas. Inovatyvios dermokosmetikos priemonės gali būti gera alternatyva lazerio procedūroms.

Hiperpigmentacijos formavimasis yra ilgalaikis procesas, kuris reikalauja reguliarios odos priežiūros. Apsišarvuokite kantrybe – pigmentinės dėmės neišnyks pernakt, be to, net ir jas pašalinus, svarbu nuolat prižiūrėti odą ir saugoti ją nuo UV poveikio visus metus.


Kaip prižiūrėti pigmentuotą odą?

Nuosekliai ir atsakingai naudokite spacialias dermatologinės kosmetikos priemones nuo pigmentinių dėmių. „Trio White XP“ – naujos kartos dermokosmetikos priemonių linija, specialiai sukurta pigmentinių dėmių šalinimui ir prevencijai.


Pagrindinės trys odos priežiūros taisyklės:


1. Veikti odos problemą. Svarbu ne tik šalinti matomas pigmentines dėmes, bet ir riboti patį pigmentacijos procesą. Serumas – pagrindinė kasdienė odos priežiūros priemonė, kurią galima naudoti kaip pagrindą prieš įprastai naudojamą kosmetiką. Ši priemonė šalina esamas pigmentines dėmes, be to, veikdama tikslingai melanocito branduolyje, apsaugo odą nuo naujų pigmentinių dėmių atsiradimo. 

Pigmentines dėmes šalinantis serumas „Trio White XP“ apsaugo odą nuo mėlynosios šviesos poveikio, todėl puikiai tinka naudoti kasdien visus metus.

2. Šalinti melanino prisotintas ląsteles. Pagrindinis pigmentinių dėmių šalinimo principas – odos nusluoksniavimas. Naktinis kremas „Trio White XP“ tikslingai veikia pigmentines dėmes naktį, kuomet oda atsinaujina. Papildytas peptidais, vitaminais A, C ir E bei šlamučių ekstraktu, šis kremas šviesina pigmentines dėmes, drėkina odą, gerina odos tonusą, saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. „Evenpro Bio-Peeling“ kompleksas, nusluoksniuodamas odą ir pašalindamas ląsteles su melanino sankaupomis, lygina ir šviesina odos atspalvį.

3. Apsaugoti nuo UV. Odai, linkusiai į pigmento atsiradimą, apsauga nuo žalingų spindulių būtina ištisus metus! Net ir žiemą naudokite priemones su SPF 30, pavyzdžiui, maskuojamąjį CC kremą „Trio White XP“. Ši priemonė akimirksniu užtikrina tolygų odos atspalvį ir tekstūrą, vienu metu ir maskuodama, ir apsaugodama odą. Papildytas mineraliniais filtrais su SPF 30, maskuojamasis, tonuojamasis CC kremas užtikrina kasdienę apsaugą nuo žalingų aplinkos veiksnių ir suteikia odai švytėjimo.


Visos „Trio White XP“ linijos priemonės tinka naudoti ištisus metus, visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Galima naudoti nėštumo metu, tinka po nėštumo atsiradusioms pigmentinėms dėmėms šalinti.


Noreva Laboratoires“ – dermatologinė kosmetika iš Prancūzijos

Prancūzų „Noreva Laboratoires“ – tikri pionieriai pigmentinių dėmių šalinimo srityje: šioje laboratorijoje sukurtos net dvi skirtingos priemonių linijos pigmentuotai odai: „Trio White“ ir „Iklen+“, o „Trio White“ linija dabar atnaujinta – „Trio White XP“ priemonės išsiskiria ypač inovatyvia sudėtimi.