„Femarelle“ – nerizikinga alternatyva menopauzei valdyti

„Femarelle“ – nerizikinga alternatyva menopauzei valdyti

Menopauzė yra natūralus organizmo reiškinys, tačiau jis gali tapti itin nemalonus. Estrogeno receptoriai yra beveik visuose moterų audiniuose ir, kai estrogenas pradeda svyruoti, jis veikia beveik visus mūsų organus – nuo didžiausio išorinio organo (odos) iki visų vidinių organų, kurie yra susiję su reprodukcija, pavyzdžiui, krūties ir gimdos, bei tuos, kurie nėra susiję, bet taip pat yra paveikti, nes juose yra estrogeno receptorių. Tai apima kaulus, šlapimo pūslę, smegenis.

 

Ieškodamos nehormoninio sprendimo, kuris be rizikos gali suteikti hormonų terapijos pranašumų, daugelis moterų susipainioja ir kenčia. Mes visi norime atkurti savo vidinę ramybę, sugebėti praleisti dieną be karščio pylimų ir geriau miegoti, tačiau, ar tai turėtų kainuoti didėjančią riziką sveikatai?

Moterims, kurios ieško vertos alternatyvos, galinčios be rūpesčių parodyti naudą, mes sukūrėme specialią produktų liniją – „Femarelle“.

„Femarelle“ liniją patvirtino Europos ginekologų draugijos pirmininkas prof. Andrea Genazzani, kaip vieną pasirinkimo priemonę. „Femarelle“ rekomenduojama menopauzės laikotarpiu siekiant pagerinti moters savijautą, nepažeidžiant jautrių krūties ir gimdos audinių.

Jei vis dar ieškote to saugaus ir efektyvaus produkto, kuris galėtų suteikti Jums gerą savijautą, išbandykite „Femarelle Recharge“ – natūralų būdą saugiai ir efektyviai valdyti menopauzės laikotarpį.

 

Sudedamosios dalys: gauruotųjų sojų (Glycine Max) sėklų milteliai DT56a, sėjamųjų linų (Linum usitatissimum) sėmenys, želatina (kapsulės apvalkalas), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).

Femarelle Recharge sudėtyje esantis vitaminas B6 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią psichologinę funkciją, normalią nervų sistemos veiklą, taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda reguliuoti hormonų aktyvumą. Sėmenys padeda palaikyti moterims normalią savijautą menopauzės metu.