preloader

Prašome palaukti

SEJOY greitasis SARS-Cov-2 antigeno testas iš nosies, 1 vnt.
SEJOY greitasis SARS-Cov-2 antigeno testas iš nosies, 1 vnt.

SEJOY greitasis SARS-Cov-2 antigeno testas iš nosies, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 693966397623
Prekės ženklas: SEJOY
SARS-Cov-2 antigeno greitasis testas iš nosies.
3,69 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

SARS-Cov-2 antigeno greitasis testas iš nosies.


Savikontrolei skirtas testas COVID-19 virusui aptikti iš nosies landos. 

Mėginys imamas 2 – 4 cm nosies landoje. 

Į testo rinkinį įeina:

  • 1 testo kasetė;
  • 1 mėgintuvėlis su buferiniu tirpalu;
  • 1 sterilus tamponas;
  • 1 naudojimo instrukcija;
  • 1 kokybės pažymėjimas.

Supakuota po 1 vnt. 

SEJOY greitasis SARS-Cov-2 antigeno testas iš nosies, 1 vnt.
SEJOY greitasis SARS-Cov-2 antigeno testas iš nosies, 1 vnt.
3,69 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
  • Testo kasetė turi būti kambario temperatūros, todėl prieš tyrimą 15-30 min. palaikykite ją kambario temperatūroje (15-30°C). Praplėškite aliuminio folijos maišelį, išimkite kasetę, padėkite ją ant švaraus lygaus paviršiaus.
  • Atsukite mėgintuvėlio kamštelį ir įlašinkite iš jo 2 lašus į kasetėje esančią mėginio duobutę (S). Tyrimo rezultatus galite vertinti 20 minučių bėgyje. Praėjus 30 minučių po mėginio įlašinimo, tyrimų rezultatų vertinti nebegalima.

MĖGINIO IŠMETIMAS

Testo kasetė, mėginio reagentai ir panaudotas tamponas turi būti sudėti į atliekų maišelį ir utilizuoti pagal biologiškai užterštų atliekų tvarkymo reikalavimus. Kruopščiai nusiplaukite rankas.

REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS

NEIGIAMAS REZULTATAS:
Kontrolinėje srityje (C) atsiranda viena spalvota linija. Testo srityje (T) linija neatsiranda. Neigiamas rezultatas rodo, kad SARS-CoV-2 antigeno mėginyje nėra arba jis yra žemiau nustatomo lygio.


TEIGIAMAS REZULTATAS:

Atsiranda dvi linijos – viena spalvota linija atsiranda kontrolinė srityje (C), kita spalvota ir aiškiai matoma linija atsiranda testo srityje (T). Teigiamas rezultatas rodo, kad mėginyje buvo aptikti SARS-CoV-2 antigenai.

NEVERTINAMAS REZULTATAS:
Kontrolinėje srityje (C) neatsiranda jokia linija. Tokiu atveju testo rezultato vertinti negalima. Tai gali nutikti dėl nepakankamo mėginio kiekio arba neteisingai atliktos procedūros. Iš naujo peržiūrėkite tyrimo procedūrą ir pakartokite su nauju testo rinkiniu. Jei problema išlieka, susisiekite su platintoju.

PASTABA:
Testo srityje (T) atsiradusios linijos spalvos intensyvumas priklauso nuo mėginyje esančio SARS-CoV-2 antigeno koncentracijos. Todėl, bet kokio ryškumo linija atsiradusi testo srityje (T), vertinama, kaip teigiamas testo rezultatas.

LAIKYMAS BEI STABILUMAS
Testas tinkamas naudoti 18 mėnesių nuo pagaminimo datos, jei jis buvo laikomas tinkamoje 2—30°C temperatūroje. Testas yra stabilus iki datos, nurodytos ant sandaraus maišelio. Testas turi būti sandariame maišelyje iki jo naudojimo.

Straipsniai

COVID-19 ligai diagnozuoti jau galioja ir namuose atlikti greitieji testai: vaistininkė gyventojus įspėja apie galimas testavimosi klaidas

Vyraujant nepastoviam susirgimų COVID-19 skaičiui ir artėjant rudeniui įsigaliojo naujovė – diagnozuoti ligą jau galima ir namuose su vaistinėje įsigytais greitaisiais savikontrolės testais. Pajutus...

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.