Ne tik skanu, bet ir naudinga - maisto papildai šokolade

Ne tik skanu, bet ir naudinga - maisto papildai šokolade

Purified maisto papildų istorija

Gydytojai rekomenduoja kiekvieną dieną maitintis sveiku, subalansuotu maistu, valgyti daugiau vaisių ir daržovių, mažiau  - miltinių ir riebių patiekalų. Ir žinoma vartoti kuo mažaiu druskos ir cukraus!

Tačiau yra saldumynų, dėl kurių vartojimo gydytojai neprieštarauja. Tai kokybiškas juodasis šokoladas!

Purified istorija prasideda nuo produkto širdžiai. Kardiologai nusprendė sukurti produktą, kuris vienu metu būtų vertingas, skanus, modernus ir jo sudėtyje nebūtų nereikalingų komponentų. Jie sugalvojo papildyti juodąjį šokoladą širdžiai naudingais vitaminais, augaliniais ekstraktais ir mikroelementais.

Kardiologai į pagalbą pasitelkė mokslininkus, kurie susipažino su daugeliu mokslinių tyrimų ir sukūrė maistingą kokteilį širdžiai.

Taip atsirado Purified produktas Cardiochocolate -  maisto papildas juodajame šokolade – vertingas ir skanus produktas kasdieniniam vartojimui.

 

CardioChocolate

Maisto papildas juodajame šokolade, kuriame puikiai subalansuoti vitaminų, mikroelementų ir augalų ekstraktai padeda palaikyti širdies veiklą ir kraujagyslių sistemą.

Vitaminas B12 padeda palaikyti normalų kraujo kūnelių susidarymą.

Vitaminas B6 dalyvauja geležies apykaitoje, be to užtikrina reikiamą kraujo kūnelių gamybą, kurie teigiamai veikia  širdies ir kraujagyslių sistemą. Vitaminas E  turi antioksidancinių savybių.  Jis padeda apsaugoti ląsteles nuo žalos, padarytos laisvųjų radikalų, o tai taip pat turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai. Folio rūgštis padeda palaikyti normalią kraujodarą.

Likopenas yra karotinoidas, kuris užtikrina raudoną vaisių ir daržovių spalvą. Jis randamas pomidoruose, raudonose morkose, arbūzuose, papajose ir kt. Resveratrolis yra natūralus polifenolis, randamas raudonosiose vynuogėse ir Japoniniame pelėvirkštyje. Jis teigiamai veikia širdies ir kraujagysių sistemą. Kvercetinas - natūralus bioflavanoidas, kurį galima ekstrahuoti iš kaparėlių, ridikėlių lapų, krapų, raudonųjų svogūnų ir kitų daržovių. CardioChocolate taip pat papildytas kofermentu Q10.

Gydytojai ir mokslininkai sukūrė ir kitus sveikatai naudingus produktus. Vienas iš jų – Beautychocolate.

 

BeautyChocolate

Maisto papildas juodajame  šokolade  padeda palaikyti normalią odos, dantų, kaulų, nagų ir plaukų būklę. Padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
Vitaminas A padeda palaikyti normalią gleivinės ir odos būklę.  Vitaminas B1 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir širdies veiklą. Biotinas yra B grupės vitaminas, kuris padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir gleivinių būklę. Vitaminai E ir B2 padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Cinkas padeda palaikyti normalią baltymų, kaulų, plaukų, nagų, odos būklę, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Selenas padeda palaikyti normalią plaukų, nagų būklę, taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Be to Beautychocolate papildytas hialurono rūgštimi ir hidrolizuotu jūros žuvų kolagenu.

 

VisionChocolate

Maisto papildas juodajame  šokolade normaliam regėjimui palaikyti.

Vitaminų derinys, esantis Visionchocolate sudėtyje, padeda palaikyti normalią kūno amino rūgščių ir baltymų sintezę. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą.  Foliatai padeda palaikyti normalią aminorūgščių sintezę. Chromas esantis VisionChocolate sudėtyje padeda palaikyti  normalią maistnių makro- medžiagų  apykaitą. Mėlynių ekstraktas padeda palaikyti tinklainės funkciją. Maisto papildas taip pat papildytas liuteinu, zeaksantinu, acai uogų milteliais.

 

NeuroChocolate

Maisto papildas juodajame  šokolade  padeda palaikyti normalią smegenų ir nervų sistemos veiklą. Dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją ir  protinę veiklą. Grifonijos sėklų ekstraktas padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

Komplekse esantys vitaminai tiaminas, riboflavinas, niacinas, biotinas, B6 ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir energijos apykaitą. Vitaminai B6, B12 ir folio rūgštis padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Riboflavinas padeda išsaugoti normalų regėjimą,  o niacinas ir biotinas padeda palaikyti normalią odos ir gleivinių būklę.

Dviskiautis ginkmedis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją, smegenų veiklą ir psichinę būklę. Padeda palaikyti normalią periferinę (ausų ir akių) kraujotaką.

Grifonijų sėklų ekstraktas padeda palaikyti nomalią smegenų veiklą.

Pantoteno rūgštis padeda palaikyti normalią steroidinių hormonų, vitamino D ir kai kurių neuromediatorių sintezę ir apykaitą, padeda palaikyti normalią protinę veiklą. Selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Cinkas padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją ir padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Tiaminas padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

 

CranberryChocolate

Maisto papildas juodame šokolade su spanguolių uogų ekstraktu ir vitaminu C.

Cranberry Chocolate sudėtyje yra 300 mg spanguolių uogų ekstrakto, kas atitinka net 45 mg proantocianidinų  vienoje tabletėje. Cranberry Chocolate sudėtyje yra taip pat ir vitaminas C, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

 

FigureChocolate

Maisto papildas juodajame šokolade, padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją.

Figure Chocolate sudėtyje yra cinamono žievės ekstraktas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, greipfrutų sėklų ekstraktas ir raudonėlių lapų ekstraktas.  Visi šie augalai  jau nuo seno buvo žinomi kaip augalai, gerinantys medžiagų apykaitą. Dabar jie apjungti juodajame šokolade.

Cinamono žievės ekstraktas padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje.

Raudonėlių ekstrakto milteliai padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją.

 

Visuose Purified maisto papilduose  nėra cukraus, celiuliozės, krakmolo ir glitimo!

Sukurta ir pagaminta Latvijoje.