Stebuklas, kuris padėjo išvengti paakių plastinės operacijos

Stebuklas, kuris padėjo išvengti paakių plastinės operacijos

50-metei Vitai pajuodusių paakių ir maišelių po akimis problema atsirado prieš dešimt metų. Moteris neslepia – nuolatiniai aplinkinių klausimai apie išvaizdą kėlė diskomfortą ir nepasitikėjimą savimi, tad kur beeitų, paakius stengėsi slėpti po storu dekoratyvinės pudros sluoksniu. Tačiau taip buvo iki tol, kol rado visus jos lūkesčius atitinkantį paakių kremą.

„Atsikėlus ryte maišeliai būna ypač dideli. Esu išbandžiusi įvairių liaudiškų priemonių, pavyzdžiui, juodos arbatos ar karštos bulvės kompresus. Taip pat stengiausi gerti mažiau skysčių, bet visa tai buvo veltui. Po nesėkmingų bandymų rimtai susimąsčiau apie plastinę operaciją, nors nesu jų šalininkė“, – pasakoja Vita. 

Situacija pasikeitė, kai Vita išbandė „Remescar“ kremą nuo patamsėjusių ir patinusių paakių. Su šypsena ji prisimena, kaip pirmąjį šios priemonės bandymą stebėjo visi namiškiai. „Pirmiausia kremu patepiau tik vieną paakį. Buvo įdomu stebėti, ar atsiras ryškūs skirtumai. Ir, žinote, rezultatai buvo stulbinantys – patinimas po akimi akivaizdžiai sumažėjo ir visa tai įvyko vos per kelias minutes. Tai atrodė savotiškas stebuklas!“, – sako Vita.

Moteris be galo džiaugiasi šiuo atradimu ir dalijasi nuoširdžia rekomendacija: „Ne tik moterims, bet ir vyrams, turintiems paakių problemą, linkiu drąsiai pabandyti „Remescar“ kremą – galbūt Jūs būsite taip pat nustebinti kaip ir aš. Šis kremas mūsų problemą išsprendžia labai greitai ir efektyviai“, – įsitikinusi Vita. 

REVOLIUCIJA – AKYS BE NUOVARGIO ŽENKLŲ PER 2 MINUTES

 

  • Greitas veikimas
  • Efektyvus po vieno naudojimo
  • Kliniškai įrodytas

Maišeliai ir juodi ratilai po akimis – nuolatinio streso ir poilsio trūkumo rezultatas, vis dažniau tampantis neatsiejama visur skubančio šiuolaikinio žmogaus išvaizdos dalimi. Paakių kremas – REMESCAR „Eye Bags & Dark Circles” – ypač efektyvus ir greitas šios problemos sprendimo būdas.

 

  • Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad REMESCAR kremo veikliosios medžiagos – molio mineralų ir bipeptidų kompleksas – mažina skysčių kaupimąsi po akimis ir atpalaiduoja aplink jas esančius raumenis, todėl maišeliai ir tamsūs ratilai sumažėja iki 75 proc. *
  • Dėl naujos „Eyesyl” technologijos, efektas pastebimas vos tik panaudojus priemonę – pasitepus ryžio dydžio lašelį iš karto juntamas tempimas, o po 2 min. paakių oda susitraukia ir pašviesėja.
  • Jeigu oda sausa, pirmiausia ją reikėtų pamaitinti ne aliejinio pagrindo paakių drėkikliu, ir tik tada tepti REMESCAR kremą.
  • Ant kremu pateptos odos atsiradus baltų, tarsi milteliai, likučių, juos reikėtų nuvalyti vandeniu sudrėkinta servetėle. Šios nuosėdos reiškia, kad užtepėte per didelį kiekį kremo arba jūsų veido oda sausa.
  • REMESCAR kremo poveikis išlieka iki 8 val.
  • Naudoti šį kremą visiškai saugu, todėl jis gali būti naudojamas kiekvieną dieną kartu su kitomis kosmetinėmis priemonėmis. Siekiant geriausio rezultato, kartą per mėnesį patariama daryti 4–5 dienų pertrauką.

* Tyrimas atliktas remiantis variacija pagal 4 taškų foto–skaitinę vertinimo skalę (atsitiktinių imčių pusiau anoniminis išviršinio kosmetinio produkto naudojimo pusei veido gydant maišelius ir tamsius ratilus po akimis kontroliuojamas klinikinis tyrimas).