Kodėl Feminella® Hyalosoft ovulės populiariausios gydant sausą makštį?

Kodėl Feminella® Hyalosoft ovulės populiariausios gydant sausą makštį?

Pagal aukščiausius kokybės standartus Italijoje pagamintas ovules mėgsta daugelis moterų visoje Europoje. Feminella® Hyalosoft kūrėjų tikslas buvo pasiūlyti išskirtinį sausos makšties gleivinės problemą sprendžiantį produktą. Nuodugniai išanalizavus moterų poreikius – tiek iš medicininės, tiek iš vartotojų pusės – sukurtas kompleksinis produktas, užtikrinantis visapusišką makšties gleivinės drėkinimą, regeneraciją ir apsaugą.

Tinkamas ovulių pH

Sausoje makšties gleivinėje labai dažnai pasitaiko smulkių įtrūkimų ir žaizdelių. Dėl šios priežasties Feminella® Hyalosoft ovulių rūgštingumas yra neutralus, jos nesukelia jokio graužimo ar deginimo jausmo.

Natūralūs komponentai

Sudėtinės medžiagos buvo kruopščiai atrinktos, kad išpildytų visus vartotojų ir gydytojų iškeltus pageidavimus. Gydant sausą makšties gleivinę siekiama kuo natūralesnėmis, tačiau moksliškai pagrįstomis priemonėmis užtikrinti gleivinės drėkinimą, apsaugą ir atsinaujinimą.

Vis populiaresnė hialurono rūgštis

Feminella Hyalosoft gali pasigirti ilgamete gamybos praktika ir puikia naudojamos hialurono rūgšties kokybe. Tik aukštos kokybės hialurono rūgštis pasižymi išskirtine geba pritraukti ir sulaikyti vandenį. Taip palaikomas audinių drėkinimas ir elastingumas, ląstelės aprūpinamos maistinėmis medžiagomis ir šalinamos atliekos. Hialurono rūgštis yra būtina odos ir gleivinės tarpląstelinės matricos struktūrai išlaikyti. Feminella Hyalosoft ovulėse yra 25 % hialurono rūgšties – toks kiekis įprastai naudojamas farmacijoje. Labai svarbu pažymėti, jog Feminella Hyalosoft taikoma geros gamybos praktika užtikrina hialurono rūgšties grynumą ir švarumą, dėl to ji išlaiko visas naudingąsias savybes nesukeldama alerginių reakcijų ir sudirgimo, kaip prastesnės kokybės rūgštis. Per visą gamybos laikotarpį nėra užregistruota nusiskundimų ar nepageidaujamų reakcijų į produktą.Optimalus komponentų derinys drėkina ir saugo gleivinę.

Azijinės raistenės

Spartina gleivinės regeneraciją ir skatina žaizdų gijimą.

Šis augalas plačiai paplitęs pelkėtose tropinėse teritorijose – Indijoje, Pakistane, Šri Lankoje, Madagaskare ir Pietų Afrikos regionuose. Jos taip pat auga kai kuriose Rytų Europos vietose. Medicinoje naudojami lapai ir šaknys. Azijinės raistenės dar vadinamos gotu kola.

Svarbiausi aktyvieji azijinių raistenių komponentai yra saponinai. Tyrimai su žmonėmis parodė, kad azijinių raistenių ekstraktas gerina žaizdų ir nudegimų gijimą, skatina kolageno sintezę bei angiogenezę (naujų kraujagyslių formavimąsi),didina antioksidantų kiekį žaizdose ir naujai besiformuojančiuose audiniuose. Dėl to jos itin naudingos audinių regeneracijai ir žaizdų gydymui.


Dedešvos

Skatina gleivių gamybą, mažina sudirgimą ir tausoja gleivinę.

Iš pietinės Europos ir Azijos kilusios dedešvos po visą pasaulį paplito kaip paprasta žolė. Džiovinti ar švieži jų lapai vartojami maistui ir medicinoje. Liaudies medicinoje dedešvos priskiriamos prie raminamųjų, uždegimą ir sudirgimą malšinančių augalų. Išoriškai dedešvų ekstraktai naudojami nestiprioms egzemoms gydyti.

Dedešvose taip pat gausu flavonoidų (antocianidinų), pasižyminčių antioksidaciniu, uždegimą slopinančiu ir gleivinę saugančiu poveikiu.
Vaistinės ramunėlės

Pasižymi antimikrobiniu, uždegimą slopinamuoju ir raminamuoju poveikiu.

Ramunėlės yra įprastos Europoje ir Azijoje. Populiariausia – vokiškoji ramunėlė (Chamomilla recutita). Medicinoje naudojami džiovinti ir švieži žiedeliai. Ramunėlių žiedeliuose yra apie 1–2 % eterinių aliejų, įskaitant α-bisabolol

Flavonoidai luteolinas ir kvercetinas – šie aktyvūs ingredientai prisideda prie uždegimą slopinančio, antispazminio ir raumenis atpalaiduojančio ramunėlių poveikio.

Pagal daugelį farmakologinių tyrinėjimų α-bisabolol eteriniam aliejui priskirtos nuo opų saugančios ir uždegimą slopinančios savybės. Ramunėles naudojant išoriškai gautas vidutiniškas efektas gydant egzemas. Vienas dvigubai aklas tyrimas parodė, kad ramunėlės apie 60 procentų atitiko 0,25 % hidrokortizono kremo poveikį. Nustatyta, kad ramunėlių tepalas sėkmingai gydė nekomplikuotas opas ir lovose gulinčių pagyvenusių pacientų pragulas. Ramunėlės turi ir švelnų antimikrobinį poveikį.


Arbatmedžių aliejus