Crescina – vešlių ir tankių plaukų revoliucija

Crescina – vešlių ir tankių plaukų revoliucija

Kas gi nenori turėti vešlius ir tankius plaukus? Tai – neabejotinai ne tik moterų, bet ir vyrų svajonė. Deja, dažnam nuotaiką gadina galvoje pradedantys ryškėti pliki ruožai, plaukų slinkimas, retėjimas. Galime nudžiuginti – jau daugiau kaip pusę metų ir Baltijos šalių vaistinėse galima įsigyti tarptautiniu mastu plačiai vartojamą unikalią šveicarų firmos „Labo Cosprophar“  kosmetinę priemonę – „Crescina HFSC“, kuri padės įgyvendinti Jūsų svajonę.

Plaukų retėjimą išgyvena skausmingai 

Dermatologijos klinikos „SkinLand“ vadovė, gydytoja dermatologė trichologė Gitana Šabūnienė, jau 17 metų konsultuojanti pacientus dėl galvos odos ir plaukų, sako, kad plaukų slinkimas, retėjimas bei plikimas – daugeliui aktuali problema. Tačiau moterys tai išgyvena kur kas jautriau, nors plikimas labiau būdingas vyrams. 

Kodėl taip yra? „Moterys, kurioms slenka, retėja plaukai, išgyvena depresiją, nepasitikėjimą savimi, saviizoliaciją. Jos sako: koks vyras norės gyventi su moterimi, neturinčia plaukų? Šia tema esu kalbėjusi su daug moterų. Atrodytų, kokia čia problema: galima užsidėti peruką ar gražią kepuraitę. Iš tiesų užsidėti peruką psichologiškai labai sunku, nes tokiu atveju apgauni kitus, tik ne save. Savęs neapgausi. Moterų nuomone, geriau turėti menkesnius, bet savus plaukus“, – atsako gydytoja. 

Nuo šiol ieškoti peruko ir nerimauti dėl išvaizdos nebereikia – Jūsų plaukais pasirūpins Lietuvos rinkoje pasirodžiusi šveicarų firmos „Labo Cosprophar“  kosmetinė priemonė  „Crescina HFSC“.  

Tai produktas, skirtas naudoti išretėjusioms galvos sritims, kuriose plaukų folikulai nėra galutinai sunykę ir galimas ir galimas fiziologinis plaukų ataugimas bei kompleksiška apsauga nuo plaukų slinkimo. Jis tinkamas tiek moterims, tiek vyrams, turintiems rūpesčių dėl plaukų retėjimo – būklės, kai plaukai atauga vis plonesni, kol, sunykus svogūnėliui, visiškai nebeatauga. 


 Kamieninių ląstelių stebuklas

Už natūralią plaukų ciklo fazę yra atsakingos kamieninės ląstelės, kurių randama net neaktyviuose plaukų folikuluose. Šį revoliucinį atradimą padarė šveicarų kompanijos „Labo Cosprophar“ mokslininkai, vis tobulindami originalios formulės „Crescina“ priemonę nuosavose laboratorijose. Ši unikali priemonė oficialiai įteisinta jau prieš 20 metų, o 2012 metais buvo sukurtas naujas kompleksas, padėjęs pasiekti net 100 proc. produkto efektyvumą. Klinikinių tyrimų metu visiems testo dalyviams 1,8 kvadratinio cm testuojamoje zonoje išaugo nuo 7 iki  41 naujo plauko. 

Į šį patobulintą preparatą, pavadintą „Crescina HFSC“, įeina patentuotas kompleksas (Stem-Engine), kuris kartu su aktyviaisiais pagrindiniais ingredientais – cisteinu, lizinu, glikoproteinu, benzilnikotinatu  apsaugo plauko folikulo kamieninių ląstelių rezervą, gerina kraujotaką, stimuliuoja plauko folikulo aktyvumą bei naujų plaukų augimą. Visi komponentai patalpinti į patentuotus specialius nešiklius (ciklodekstrinus), dėl kurių priemonė laipsniškai veikia plauko svogūnėlį bei žadina „miegančius“ folikulus. 

Stulbinantys studijos rezultatai 2013 metais  buvo atspausdinti moksliniame  žurnale „Dermatology and Therapy“ (Dermatologija ir terapija).

„Kiti rinkoje esantys preparatai turi kamieninių ląstelių, kurios yra augalinės kilmės, t. y. išgauti iš obuolių, vynuogių. Būtent „Labo Cosprophar“ kompanija atrado, kad preparatas  veikia daug geriau, jei yra aktyvinamos paties žmogaus kamieninės ląstelės. Tai naujai paleidžia plauko ataugimo procesą. Preparatas, kuriame yra toks patentuotas kompleksas, stimuliuojantis mūsų pačių kamienines ląsteles, rinkoje yra unikalus, – pasakoja gydytoja G. Šabūnienė.

Priemonės „Crescina HFSC“ patikimumą rodo jau gauti devyni Europos ir JAV bei septyni Šveicarijos patentai.

Tinka ir po chemoterapijos 

Gydytojos G. Šabūnienės teigimu, plaukų slinkimą, retėjimą lemia genetinės priežastys, taip pat gyvenimo būdas, aplinka, ligos ir kiti faktoriai. Todėl prieš renkantis galinčią geriausiai padėti „Crescina“ priemonę rekomenduotina plaukų slinkimo tipą išsiaiškinti vaistinėje pas specialiai apmokytus konsultantus. Čia su „Labo“ trichoskopu reguliariai atliekamas odos ir plauko būklės įvertinimas. Esant rimtesniems atvejams, ypač kai plaukai silpnėja dėl ligų, gali prireikti papildomų priemonių ir gydymo – tuomet klientas nusiunčiamas pas gydytoją dermatologą. 

Priemonė „Crescina HFSC“ skiriama esant nerandiniam slinkimui, kai išlikę plaukų folikulai. Ji puikiai tiks ir siekiant sustiprinti plaukus, kai jie slenka epizodiškai. 

Ar ji tinkama naudoti nuslinkus plaukams po chemoterapijos? „Po chemoterapijos plaukai ir šiaip turi ataugti – kadangi organizmas nualintas, jam reikia pagalbos. Chemoterapijos metu folikulai nėra sunaikinami, tad „Crescina HFSC“ suteiks galimybę plaukams ataugti greičiau, jie bus stipresni“, – sako gydytoja G. Šabūnienė. 

Neturi nepageidaujamo šalutinio poveikio

Plaukų retėjimą stabdančios alternatyvos – plaukų transplantacija bei medikamentai. Sutikite, tai nėra labai patogios alternatyvos – plaukų transplantacija kainuoja itin brangiai, o vaistai gali turėti  nepageidaujamą šalutinį poveikį. „Crescina HFSC“ šalutinio poveikio neturi. „Labo Cosprophar“ ekspertų išvadose teigiama, kad preparatas saugus ir nėščioms, krūtimi maitinančioms motinoms, yra puiki priemonė po gimdymo, menopauzės metu. 

Kontraindikacijų irgi beveik nėra – nepasitarus su gydytoju šios priemonės negalima naudoti tik sergant galvos odos ligomis, ypač esant paūmėjimui. 

Paprasta pasirinkti ir naudoti

Produktą, kuris leidžiamas įvairaus stiprumo ampulėmis, vartotojas gali pasirinkti pats arba su konsultanto pagalba. Šis, naudodamas patentuotą „Thinometer“ klasifikacijos skalę, nustatys, kokia yra plaukų retėjimo stadija – ankstyvoji, vidutinė ar pažengusi (žr. toliau pateiktas lenteles). Sukurtos atskiros formulės moterims ir vyrams.