Kad pastangos, puoselėjant plaukus, nebūtų bergždžios

Kad pastangos, puoselėjant plaukus, nebūtų bergždžios

Jeigu likimas ir genai tave apdovanojo storomis, kaip bizūnai, kasomis ir visai nesuki galvos, kaip jas saugoti – šis straipsnis ne tau. Jei plaukai nedžiugina ir tu nepailsdama rideni Sizifo akmenį, norėdama juos išsaugoti ir atgaivinti, bet rezultatai nedžiugina,– tuomet skaityk atidžiai. Ir dar – šis straipsnis labai tiks toms, kurios skaitydamos savo plaukų priežiūros priemonių sudėtį domisi ne tik tuo, ko į jų sąrašą įeina, bet ir tuo, ko ten nėra.

Jeigu dar nieko negirdėjote apie BIOVAX produktus – nieko keista, nes tai – naujiena Lietuvoje. Labai verta dėmesio. BIOVAX receptūros pagrindas – tik natūralios ir saugios aktyviosios medžiagos, kurios veikia sinergiškai, papildydamos viena kitą, susijungdamos į pilną, skirtingus poreikius tenkinančių plaukų priežiūros priemonių, liniją, kurioje karaliauja natūralūs, saugūs ir vertingi ingredientai. Priemonės tinka alergiškiems žmonėms.

 

Ko ten nėra

Mineralinis aliejus – pigus naftos subproduktas, visiškai nesigeriantis į plauką. Jis tik sukuria orui nepralaidžią plėvelę ir nieko daugiau neatlieka, kaip tik apgaulingai suteikia sveiko ir pamaitinto plauko įvaizdį. O realybėje jis taip ir lieka sausas, porėtas, nepamaitintas ir neatkurtas plaukas, dūstantis po nekvėpuojančia plėvele. Deja, mineralinis aliejus randamas daugumoje masinės gamybos plaukų priežiūros priemonių. Klausimas, kodėl kosmetikos kompanijos jį naudoja? Atsakymas aiškus – todėl, kad jis pigus. Velniškai patraukliai pigesnis, nei aukštos kokybės natūralūs augaliniai aliejai.

BIOVAX plaukų priežiūros produktų sudėtyje mineralinių aliejų NĖRA. Kaip nėra ir parabenų, natrio laurilsulfatų, natrio laurilo eterio sulfatų. Šios medžiagos gali sudirginti odą arba net sukelti uždegimą. Jos skatina pleiskanų atsiradimą, galvos odos niežėjimą ir išsausėjimą.

Parabenai - konservantai, naudojami produkto galiojimo laikui pailginti. Jie gali būti daugelio alerginių reakcijų ir odos išbėrimų priežastimi.

Sodium Lauryl Sulfate (SLS arba SLES) - aktyvus ingredientas, sukeliantis produkto putojimą. Japonų mokslininkų studijos parodė, kad SLS gali sukelti genų mutacijas. Toksikologų manymu, bet kuri mutageninė medžiaga kelia vėžinių susirgimų riziką. Dar daugiau, SLS ir SLES studijos parodė, kad tai yra medžiaga, prasiskverbianti į kraujo apytakos sistemą.

 

Ko ten yra

Plaukų priežiūros produktuose BIOVAX susilieja natūralių vertingų aliejų ir daugybės aktyvių medžiagų pajėgos vienam tikslui – sveikiems, žvilgiems, pamaitintiems ir apsaugotiems plaukams. O svarbiausia – priemonės dirba ne tik išoriniame lygmenyje, bet yra akcentuotos gydyti plauko struktūrą iš vidaus bei puoselėti patį plauko svogūnėlį.

Natūralių aliejų produktų linija apima Rytų ir Vakarų egzotiškus turtus – efektyviai suvienija maistingąsias ir gražinamąsias aliejų savybes, kad kuo geriau jas panaudotų plaukams puoselėti. Natūralūs aliejai – arganų, makadamijų ir kokosų – parūpina plaukams vertingų riebalų rūgščių, kurios labai reikalingos, kad plaukai būtų lankstūs ir žvilgėtų. Aktyviosios medžiagos sumažina plaukų pluošto porėtumą, todėl plaukai atrodo žvilgantys, lygūs ir atsparūs kenksmingiems aplinkos veiksniams.

Parduotuvėse gausu plaukų priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra kokio nors aliejaus, tačiau kiek ir kokios kokybės aliejaus yra jų sudėtyje –kontroliuoti sunku. Natūraliais produktais BIOVAX, kuriuose karaliauja vertingi aliejai ir kitos aktyvios veikliosios medžiagos, galima atkurti net ir labai apleistus plaukus, išgydyti pleiskanas, grąžinti plaukams žvilgesį, paspartinti jų augimą.

Organinis šaltojo spaudimo, chemiškai nemodifikuotas arganų aliejus, kuriame yra ypač vertingo vitamino E, saugo plaukus nuo kenksmingo laisvųjų radikalų ir ultravioletinių spindulių poveikio. Lėtina senėjimą, suteikia plaukams žvilgesio, lankstumo, gražiai juos išlygina.

Makadamijų aliejus – turtingas gamtoje retai aptinkamų oleino ir palmitolio rūgščių šaltinis. Šios rūgštys harmoningai funkcionuoja su natūraliais odos lipidais. Puikiai atgaivina galvos odą – lemia tinkamą sveikų plaukų augimą.

Kokosų aliejus giliai įsiskverbia į plaukų pluošto sluoksnius ir aktyviai saugo plaukus nuo maistingųjų, vadinamųjų statybinių, medžiagų netekties. Stiprina plaukų sandarą – neleidžia jiems lūžinėti. Garantuoja stiprų ilgalaikį drėkinamąjį poveikį. Nereikia bijoti, kad plaukai apsunks, pradės greičiau riebaluotis... Naudojant aliejus tinkamai, plaukai bus gražūs, nesulipę, blizgantys, kai kuriais atvejais net mažiau riebaluosis, be to, galėsite pamiršti pleiskanas ir išsišakojusius plaukų galiukus.

Šalia vertingų aliejų produktuose BIOVAX yra daugybė aktyvių ingredientų. Vitaminai ir mineralai – A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, B17, pantenolis, niacinas, folio rūgštis, inozitolis, siera, silicis, kalis, magnis, kalcis, geležis, fosforas, manganas – padeda reguliuoti tinkamą plaukų mitybos eigą. Stiprina plaukų pluoštą – suteikia plaukams lankstumo, stiprumo ir gyvybingumo. Palengvina plaukų šukavimą ir formavimą. Mineralai – svarbiausių elementų, reikalingų gražiai ir sveikai plaukų būklei, junginys. Jis būtinas, kad plaukai tinkamai augtų. Mineralai ne tik maitina ir stiprina plaukus, suteikdami jiems stiprumo ir žvilgesio, bet ir naudingai veikia galvos odą – padeda jai išlaikyti reikiamą drėgmės lygį.

Lipidai atlieka apsaugos funkciją – papildo tarpląstelinio cemento trūkumą. Dėl efektyvaus papildymo plaukai tampa atsparesni niokojančioms kirpėjų procedūroms ir aukštai temperatūrai. Plaukai atrodo lygesni, minkštesni, sumažėja jų poros.

Proteinai – natūralus bičių pienelio kolagenas, baltymai ir aminorūgštys, reikalingos cheminei plauko sandarai, šalina plaukų pluošto pažeidimus – taiso ir stiprina plaukų sandarą. Sumažina lūžinėjimą ir polinkį šakotis, suteikia gražų ir sveiką žvilgesį.

Angliavandeniai – bičių pienelio sudėtyje esanti gliukozė ir fruktozė – suteikia plaukų ląstelėms energetinių medžiagų, sujungia keratino sudėtyje vandenį – neleidžia jam tekėti ir garuoti, palaiko optimalų drėkinimo lygį.

Ikrų ekstraktas – juodųjų ikrų sudėtyje esančių maistingųjų sudedamųjų dalių gausa lemia, kad šis ekstraktas visokeriopai veikia plaukus: antioksidantai apsaugo juos nuo spalvos blukimo ir padeda išlaikyti jų jaunatviškumą, o vitaminai ir mineralai plaukus atgaivina ir drėkina.

Auksadumbliai - turtingas plaukų drėkinamųjų ir stiprinamųjų sudedamųjų dalių šaltinis. Dėl sudėtyje esančių baltymų, vitaminų ir mineralų jūrų dumbliai puikiai puoselėja plaukus, taip pat slopina ultravioletinių spindulių aktyvumą – saugo plaukus nuo fotosenėjimo.

Deimantų pudra – tai vos įžiūrimos vertingiausio pasaulyje brangakmenio dulkelės. Jos suteikia plaukams nuostabų, švytintį žvilgesį ir stiprumą, sklindantį iš šio nesunaikinamo kiečiausio brangakmenio vidaus.

Orchidėjų – egzotiškų, prabrangių gėlių – ekstraktas plaukus ypač efektyviai drėkina ir švelnina. Jis taip pat lėtina laisvųjų radikalų veiklą ir padeda ilgiau išsaugoti plaukų jaunatviškumą.

Baltieji trumai – viena rečiausių sudedamųjų dalių, prestižo ir rafinuoto skonio simbolis. Trumai yra gausiausias B grupės vitaminų, lemiančių gražią ir sveiką plaukų išvaizdą, šaltinis. Jie gerina plaukų atsparumą, maitina juos, saugo nuo trapumo ir lūžinėjimo. Dėl mineralinių druskų ir aminorūgščių gausos, giliai maitina ir drėkina plaukus – taip išgaunant jų natūralų grožį ir žvilgesį.

Natūralūs šilko proteinai – tai veikliosios medžiagos, kurių cheminė sandara artima žmogaus plaukų ir odos sudėtyje esančių proteinų sandarai. Natūralūs šilko proteinai įsiskverbia į plauko vidų ir odos paviršių, padeda giliai sudrėkinti ir atkurti plauko sandarą. Šios sudedamosios dalys turi stiprių plėvelės formavimo savybių – plaukų ir galvos odos paviršiuje sukuriamas apsauginis sluoksnis. Taip išsilaiko natūrali drėgmė, plaukai lengvai iššukuojami, be to, juos lengviau formuoti. Natūralūs šilko proteinai suteikia plaukams lankstumo, plaukai tampa sveiki, švelnūs ir žvilgantys kaip šilkas.

Perlai – tai viena didžiausių paslapčių, slypinčių vandenų gelmėse. Proteinai, kurie sudaro perlus, primena plaukų sudėtyje esantį natūralų keratiną. Perlų proteinai puoselėja ir atnaujina plaukus – suteikia jiems gražų sveiką spindesį.

Jūrų kolagenas – natūralus baltymas, kuris sukuria tikrą apsauginį plaukų sluoksnį. Jis puikiai išlygina, saugo plaukus ir išlaiko juose reikiamą drėgmės kiekį, suteikia plaukams lankstumo ir aksominio švelnumo. Didina jų apimtį ir atnaujina pažeistą plauko sandarą atkurdamas natūralų lygumą.

Alavijų sultys intensyviai maitina plaukų svogūnėlius – saugo nuo per didelio slinkimo. Naudingai veikia išsišakojusius galiukus, ir plaukai mažiau lūžinėja.

 

Kiek jų yra

Sunku būtų suminėti visas BIOVAX plaukų priežiūros priemones, tačiau kalbant trumpai – rasite visus jūsų pavargusių plaukų poreikius atitinkančias. Ir dar – priemonių ne šiaip yra sukurta daug ir skirtingų - jos viena kitą papildo, todėl vertėtų jas naudoti drauge. Visoje BIOVAX produktų gamoje – intensyvaus poveikio šampūnas su keratinu ir šilku, atkuriamasis šampūnas su bambukų ekstraktu ir avokadų aliejumi, atkuriamasis šampūnas silpniems, linkusiems slinkti plaukams, atkuriamasis šampūnas silpniems, nualintiems plaukams, atkuriamasis šampūnas riebiems plaukams, Luxurious CAVIAR šampūnas su ikrais, Luxurious ORCHID šampūnas su baltaisiais trumais bei visus šampūnus papildančios ir poveikį stiprinančios priemonės – intensyvaus poveikio kaukės, kondicionieriai, nenuskalaujami purškiami kondicionieriai, regeneruojamieji aliejukai.

Pabaigai, sugrįšiu prie mito apie Sizifą. Pamenate? Dievai pasmerkė Sizifą tolydžio ridenti didžiulį akmenį į kalno viršūnę, nuo kurios šis nuriedėdavo veikiamas savo svorio. Jie ne be pagrindo manė, jog nesama baisesnės bausmės už bergždžią ir beviltišką darbą. Juk ir mes dažniausiai imame, griebiamės, putojame, o nuputojus efekto nesulaukiame. Tepame tepame, purškiame purškiame, bet... kaip plaukai nedžiugina, taip nedžiugina. Todėl aš dairausi kažko tauraus ir nebergždžio, kad nepatirčiau Sizifo likimo. Jeigu norite, pasidairykite ir jūs po BIOVAX plaukų priežiūros priemones.