Serumas – stipriausia jūsų odos priežiūros priemonė

Serumas – stipriausia jūsų odos priežiūros priemonė

Apžvelgusi savo kosmetikos stalelį sunkiai randate serumo buteliuką? O deja, tai galėtų būti viena būtiniausių jūsų odos grožio puoselėjimo priemonių!  Apie serumų efektyvumo formulę, jo paskirtį bei ypatybes skaitykite straipsnyje. Kas tai? Kada jis naudojamas? Kaip išsirinkti tinkamą?

Serumas yra lengvos tekstūros odos priežiūros priemonė, pasižyminti didele biologiškai veikliųjų medžiagų koncentracija ir turinti intensyvesnį poveikį nei dieniniai ar naktiniai kremai. Jeigu kremą paprastai renkamės pagal odos tipą ir ieškome produkto, kuris apsaugotų odą nuo išorės veiksnių bei suteiktų komforto jausmą, tai serumo pasirinkimo taisyklės yra kiek kitokios.

Prasiskverbti ir pasiekti giliuosius odos audinius, nuo kurių būklės priklauso odos išvaizda – pagrindinė serumo užduotis. Norėdami išsirinkti tinkamą serumą, turėtumėte įsivardinti odos problemą, kurią norite pakoreguoti. Raukšlės, odos suglebimas, skaistumo ir spindesio trūkumas, dehidratacija ar pigmentacija – būtent tai bus jūsų orientyras renkantis išskirtinius rezultatus suteikiantį serumą.  

 

Patarimais dalijasi estetinės medicinos produktų kompanijos „LaboratoiresFILORGA“ ekspertai.


Drėgmę praradusi, šerpetojanti oda, tempimo pojūtis – tai požymiai, atspindintys drėgmės trūkumą odoje. Hialurono rūgštį odoje išsaugantis serumas„Hyal-Defence“ apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų poveikio, išlaiko ją dermoje, idealiai tinka norint ilgiau pratęsti hialurono rūgšties injekcijų ar mezoterapijos poveikį. Ieškantiems produkto, kuris grąžintų odai sveiką spindesį ir užpildytų odą drėgme – hialurono rūgšties koncentratas „Hydra-Hyal“. Geriausias šios molekulės savybes atskleidžiantis serumas veikia kaip drėgmės pliūpsnis ir paskatina hialurono rūgšties gamybą odoje bei užtikrina 24 val. trunkantį drėkinimą.

 

 

Gryno vitamino C koncentratas „C-Recover“ yra daugiafunkcis ir itin veiksmingas: ši priemonė stiprina odos kapiliarus, skatina odos regeneraciją, šviesina odą, saugo nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio ir priešlaikinio odos senėjimo. Tai puiki priemonė tiems, kieno oda atrodo pavargusi, negyvybinga, raukšlėta, jautri, praradusi spindesį bei tonusą.

 

 

Raukšles puikiai įveiks „Meso+“ serumas. Tai koncentruota veikliųjų medžiagų ir vitaminų injekcija su inkapsuliuotu retinoliu, skatinanti giluminę regeneraciją bei aktyvuojanti odos atsinaujinimo procesus.  Naudodami ryte/vakare prieš kremą galėsite džiaugtis putlia bei itin lygia oda be jokių priekaištų!