Veido odos priežiūra rytais ir vakarais

Veido odos priežiūra rytais ir vakarais

Veido odos priežiūra yra vienas svarbiausių moters grožio ritualų, norint odą išlaikyti sveiką ir švytinčią. Kasdien daugiau ar mažiau naudojama dekoratyvinė kosmetika, aplinkos užterštumas ir įtemptas gyvenimo ritmas – visą tai atsiliepia mūsų odai bėgant metams. Nors odos priežiūros rutina skiriasi priklausomai nuo odos tipo, yra keletas pagrindinių žingsnių, kuriuos turėtų atlikti kiekviena moteris, o apie juos trumpai papasakos profesionali vizažistė Justina Gafaro (Makiažo studija GAFARO).

ODOS PRIEŽIŪRA RYTAIS

Ryto odos priežiūra gali susidėti iš trijų žingsnių, kadangi dauguma moterų rytais neturi itin daug laiko ir skuba į savo kasdienes dienotvarkes – šie žingsniai ne tik paruoš odą visai dienai, bet ir padės makiažui atrodyti tolygiau. 

1. Odos nuvalymas. Pirmasis ir pagrindinis žingsnis rytais turėtų būti odos nuvalymas – per naktį oda išskiria tam tikrą riebalų kiekį, kurį būtina nuvalyti, kad oda išliktų švari. Justina naudoja SESDERMA liposominį valiklį – jo sudėtyje yra aktyvių liposomų, kurios nuvalo riebalą ir vandenyje tirpius nešvarumus. Valiklis tinka visų tipų odai.

2. Odos puoselėjimas – šiam žingsniui geriausiai tinka serumai. Serumo privalumas yra tai, kad jo koncentracijoje yra daugiau veikliųjų medžiagų, jis prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir puoselėja ją iš vidaus. Serumų pasirinkimas yra itin platus: su hialurono rūgštimi, vitaminu c, nuo raukšlių ir t.t. Rinktis reikėtų pagal odos būklę ir tipą. 

3. Odos drėkinimas – trečias ir svarbiausias žingsnis. Šis žingsnis yra būtinas ne tik odos apsaugai, bet ir gražesniam makiažo padengimui. Justina naudoja jau daugelio moterų pamėgtą SESDERMA RESVERADERM drėkinamąjį kremą, kuris tinka tiek dienai, tiek nakčiai. Jo sudėtyje yra antioksidantų, kurie ne tik sudrėkina odą, bet ir užkerta kelią sparčiam odos senėjimui.

Na, o toms, kurios peržengė 25-erių metų ribą, patartina naudoti paakių kremą. Justina ypač rekomenduoja šį žingsnį norint, kad makiažas išliktų tolygus, o oda sudrėkinta. 

ODOS PRIEŽIŪRA VAKARAIS 

1. Makiažo nuvalymas. Didžiausia klaida vakarais būna makiažo nenuvalymas. Naktį oda labiausiai ilsisi ir regeneruojasi, o ji to tinkamai negali padaryti jei nuėjai miegoti nenuvaliusi odos.  Tad pirmas žingsnis turėtų būti makiažo nuvalymas – Justina rekomenduoja DR. GRANDEL valomąjį pienelį. Tai yra švelni priemonė, kuri nedirgina odos, ją balansuoja ir drėkina. Taip pat padeda išvengti tempimo pojūčio. 

2. Odos prausimas. Pienelis nuvalo tik odos paviršiuje esančius nešvarumus, tad norint visiškai švariai nuprausti odą, tai padaryti reikia su geliniu prausikliu. Justina naudoja ALMA K valomąjį gelį, kuris padeda išsaugoti reikalingą drėgmę dėl ypatingos sudėties – negyvosios jūros mineralų ir natūralių aliejų. 

Papildomas žingsnis: jeigu vakare turi šiek tiek daugiau laiko, gali veido odą palepinti su kauke

3. Odos drėkinimas – vėl gi, prieš miegą palepink odą su drėkinamuoju kremu.