Elegantiškos kojinės pavargusioms kojoms

Elegantiškos kojinės pavargusioms kojoms

Spartus gyvenimo tempas, ilgas stovimas ar sėdimas darbas, dažnos kelionės, didelis fizinis krūvis vargina ir žaloja kojas.

Moterys pasiguodžia, kad vakarop kojos pavargsta, apsunksta, patinsta, jas ima mausti. Ko gero, į šiuos simptomus net nekreipiate dėmesio, manydamos, jog tai – sunkios dienos pasekmė. Tačiau tai gali būti pirmieji kojų venų išsiplėtimo požymiai.

Išsiplėtusios venos – dažna liga. Žiemą po kelnėmis paslėpti ne pačiais gražiausiais kraujagyslių raizginiais išmargintas kojas lengva, tačiau vasarą jos nori nenori stoja akistaton su saule. Negana to, kai karšta, kojos dažniau tinsta, jas gelia. Taip apie save primena išsiplėtusios kojų venos.  Išsiplėtusios venos - moterų rykštė, ypač menopauzės ar nėštumo metu. Tik pačių rūpestis padės aplenkti ar akivaizdžiai sumažinti šių negalavimų sukeltus nepatogumus.

Kad taip nenutiktų, kojomis reikia rūpintis jau dabar, nelaukti, kol kojų venos išsiplės dar labiau:

  • darykite kojų gimnastiką. Atlikdama pratimus suaktyvinsite kraujotaką, pagerinsite audinių medžiagų apykaitą ir lavinsite raumenis. Taigi vaikščiokite, bėgiokite, plaukiokite, važinėkitės dviračiu.
  • jeigu dirbate sėdimą arba stovimą darbą, kuo dažniau keiskite kojų padėtį, pasimankštinkite: palankstykite pėdas, paspyruokliuokite ant pirštų galų, keletą minučių pasivaikščiokite. Stenkitės, kad dirbtų blauzdų raumenys, jie padės venoms pumpuoti kraują atgal į širdį.
  • sėdėdama kojas pakelkite kuo aukščiau – ant kitos kėdės arba stalo, atsigulusi ištieskite jas ant pagalvėlės. Stovėdamos kūno svorį kas kiek laiko perkelkite nuo vienos kojos ant kitos.
  • reguliariai atgaivinkite kojas kontrastiniu dušu, tai yra apliekite jas pakaitomis šalto ir šilto vandens srove - kojų venų sienelės bus elastingesnės. Ypač karštą dieną nebijokite pabraidyti šaltame upelyje, ežere ar jūroje.
  • jei kojos linkusios tinti, rekomenduotina mūvėti Maxis Relax 140 DEN kompresines kojines, kurios neleidžia plėstis paviršinėms kojų venoms.

Maxis Relax 140 DEN kompresinės kojinės yra elegantiškos, savo išvaizda visiškai nesiskiria nuo įprastinių kojinių. Dėl išskirtinės Maxis kojinių gamybos technologijos, jos pasižymi laipsniškai kintančia kompresija, o tai padeda kraujui sugrįžti į širdį. Maxis Relax 140 DEN kompresinės kojinės veikia kaip raumenų „pompa“ – ne tik stimuliuoja kraujo cirkuliaciją kojose, bet ir malšina skausmą, panaikina sunkių ir pavargusių kojų pojūtį. Todėl sumažėja negatyvių veiksnių – kraujo sąstovio kojų venose, venų išsiplėtimo, vožtuvų veiklos ir aplinkinių audinių tinimo bei venų varikozės išsivystymo galimybė.

Maxis Relax 140 DEN kompresinės kojinės – tai kojinės venų ligų profilaktikai, jas rekomenduojama mūvėti:

  • siekiant išvengti venų išsiplėtimo;
  • jau esant nedideliam venų išsiplėtimui be ryškaus polinkio tinti;
  • jei venos išsiplečia nėštumo pradžioje;
  • kai kojoms tenka didelis krūvis (ilgai stovint ar sėdint, sunkiai keliant ar nešant nešulius, kelionių metu - skrendant lėktuvu).                   

Maxis Relax 140 DEN kompresinės kojinės – optimalus pasirinkimas, norint apsisaugoti nuo venų ligų.