Žemėlapis po gero sekso teritorijas

Žemėlapis po gero sekso teritorijas

Ką nors nauja šiame pasaulyje jau sunku atrasti. Kai kurios tautos šimtmečius šlifavo ir tobulino sekso technikas, todėl verta atidžiau pasižvalgyti po jų meilės guolio filosofijas, ištisus traktatus ir galbūt ką nors nusižiūrėti. Juk tikslas vienas, o būdų jį pasiekti – daug. Kai kurie randasi ir šiandien, kaip antai skaitmeniniai malonumai. Galbūt tikslinga iš visur pasirankioti to, kas tinka ir patinka asmeniškai jums?

 

Kinų daoizmas: vienas sėklos lašas atstoja dešimt kraujo lašų

Tai liberali pasaulėžiūra, pagal kurią tinka viskas – nevedybiniai santykiai, homoseksualūs žaidimai, transseksualios pramogos. Tik yra sąlyga – visa tai turi teikti malonumo. Nes tai teatras, šventė, tai gera ir džiaugsminga.

Tiesa, jei kalbėtume apie bučinius, reikalas taptų sudėtingesnis. Kinų tradicijai sunkiai suprantamas europiečių noras sveikinantis bučiuotis ir glėbesčiuotis, nes tai nieko neduoda – ypač lytinio pasitenkinimo. O į jį dao žvelgiama rimtai. Nes tai puiki priemonė išlikti žvaliems ir jauniems, o jei labai pasiseks – įgyti ir ilgaamžiškumą. Energijos nevalia švaistyti veltui ar dalyti bet kam. Protingai susilaikydamas vyras įgauna dangiškos energijos. Todėl geriausias seksas, kaip sakoma senuose traktatuose, yra pasimylėti su keliomis moterimis išlaikant vieną nepertraukiamą erekciją, o sėklą padovanoti pačiai protingiausiai. Be to, sveika sėklą pataupyti. Tiesa, šiuolaikiniai kinų vyrai sparčiai europėja, todėl šių tradicijų mažai kas laikosi, o ir meilė trise retai tepasitaiko. Tačiau dažnas kinas tebetiki, kad per daug mylėdamasis gali save „sudeginti“.

Kinų erotikoje mėgstamas trejetukas: vyras, moteris ir jos tarnaitė. Pastaroji yra pusiau lygiavertė dalyvė: ji „apšildo“ vyrą, prilaiko pagalves, stebi – tuo porai suteikdama papildomą vujaristinį pasitenkinimą, garsiai skaito eiles arba sudėtingesnėse pozose praverčia kaip gyva atrama. Tai nėra atgyvenę – šiuolaikiniuose kinų režisierių kurtuose filmuose per lytinį aktą dažnai visai šalia sukiojasi ir tarnaitė.

Į tris dalyvius dao žvelgiama filosofiškai. Vyras yra jan – neporinis elementas, o moteris in – porinis. Tai šviesa ir tamsa, aktyvas ir pasyvas, o teisingai jiems susijungus galima išsivaduoti nuo ligų, išvalyti organizmą, pasiekti kūno ir dvasios darną.

Kinai meilės žaidimus pagyvindavo ir veidrodžiais. 665 metais imperatoriaus Tai Cungo žmona Vu Čao nutarė šalia vedybinio guolio pastatyti veidrodžių. Bet imperatoriui jie nepatiko, mat skleidžią blogą energiją. Nuo to laiko tikima, kad veidrodžiai šalia lovos – prastas tonas pagal fengšui. Tiesa, kai imperatorius Tai Cungas mirė, našlė vėl susitempė veidrodžius į miegamąjį ir dar daug metų jų apsupty smaginosi su meilužiais. Fengšui principai tada jai netrukdė.

Įdomu!

Kinus galima pagirti ir dėl sekso žaislų – dauguma idėjų atėjusios iš ten. Štai penio žiedus kinai išrado apie 1250-uosius. Pirmieji žiedai būdavo daromi iš ožių vokų su blakstienomis. Susiūti tamprūs vokai labai sustiprindavo lovos malonumus. Vėliau žiedai būdavo gaminami iš sidabro, nefrito, dramblio kaulo. Dažnai juos drožinėdavo arba jie turėdavo lankstų „drakono liežuvį“ klitoriui dirginti. Žiedai stiprina moters malonumą ir palaiko vyro erekciją bei sulaiko ejakuliaciją. Senovėje žiedai specialiais raišteliais būdavo tvirtinami prie liemens, kad svarbiausią akimirką nenusmuktų.

500 metais buvo išrastas „Ben Wa“ kamuoliukas – tuščiaviduris rutuliukas su viduje įdėtu dar mažesniu rutuliuku. Jis būdavo įkišamas į vaginą, kad mylintis skleistų garsą. Vėliau kamuoliukus sujungė virvele. Tai populiarus sekso žaislas ir šiais laikais.

Kinai meilės žaidimus pagyvindavo ir veidrodžiais. 665 metais imperatoriaus Tai Cungo žmona Vu Čao nutarė šalia vedybinio guolio pastatyti veidrodžių. Bet imperatoriui jie nepatiko, mat skleidžią blogą energiją. Nuo to laiko tikima, kad veidrodžiai šalia lovos – prastas tonas pagal fengšui. Tiesa, kai imperatorius Tai Cungas mirė, našlė vėl susitempė veidrodžius į miegamąjį ir dar daug metų jų apsupty smaginosi su meilužiais. Fengšui principai tada jai netrukdė.

Svarbu!

Ir tantrinio ir dao sekso iš karto praktikuoti neišeina – reikia pradėti nuo filosofijos, susipažinti su sistema. Ir vis tiek nėra šimtaprocentinės garantijos, kad pavyks – tai nelengvai suvokiami mokymai. Kartais poros užsimano mylėtis kitaip, bet įkarštis greitai atvėsta – per sunku, nėra laiko. Kas kita praktinis kamasūtros vadovėlis. Tačiau iš 64 pozų statistinis europietis taip pat taiko gerokai mažiau.

Įdomu!

Puritonai britai, užkariavę Indiją ir sužinoję apie „Kamasūtrą“, iš karto ją uždraudė. Šią knygą rizikuodamas į anglų kalbą tik XIX amžiuje išvertė seras Richardas Francis Burtonas (Ričardas Fransis Bertonas). Didžiojoje Britanijoje šis kūrinys buvo draudžiamas iki 1963 metų.

 

Tantrinė meilė: lėta, subtilu, gracinga

Iš Indijos kilusiai tantrinės meilės praktikai maždaug 5000 metų. Pagrindinis tantrinio sekso tikslas – patirti su kosmosu susiliejantį orgazmą. Tai sunkus ir ilgai trunkantis procesas, tačiau teigiama, kad taip mylintis orgazmas tęsiasi ilgiau ir jo kokybė visiškai kitokia. Be to, manoma, kad įprastas seksas žmogų supančioja, o tantrinis, priešingai, išlaisvina. Tačiau tai nereiškia pasileidimo – ši sistema iš principo atmeta neištikimybę. Partneris turi būti tik vienas ir juo reikia pasitikėti šimtu procentų, tada poros energija tampa vieniu.

Tantrinis seksas skirtas kantriems žmonėms. Čia viskas lėta, jausminga, vertinama kiekviena sekundė. Tantrai pasirengusi pora medituoja vienas prieš kitą, atlieka kvėpavimo pratimus, kalba mantras. Tikras tantristas suvaldo aistrą. Nusirengus ilgai žiūrima, glostoma, labai populiarūs švelnūs prisilietimai. Tačiau nevalia čiupinėti lytinių organų, o ir kiti prisilietimai iš pradžių neturi seksualinės potekstės. Kai ateina laikas užsiimti seksu, svarbiausia – neprarasti proto budrumo. Viskas dažniausiai užtrunka pusantros dvi valandas.

Tobula laikoma šaukštelio poza, kai kūnai atkartoja vienas kito išlinkimus. Rekomenduojama kvėpuoti vieningai, teirautis seniai pamirštų dalykų – galbūt tokių, kurių klausinėjote per pirmąjį pasimatymą.

Į lovą galima nerti tik trečią dieną. Tada jau leidžiama glostyti lytinius organus – ir taip pratintis prie seksualinio susijaudinimo ir mokytis jį valdyti. Labai tinka jausmingas masažas – viso kūno, pėdų, delnų. Jei susivaldyti sunku – reikia stabtelėti, nes pauzės kaupia malonumą. Galima šį etapą rengti vonioje – vanduo mažina įtampą ir leidžia ilgiau išlikti ties susijaudinimo riba.

Aktas prasideda poza, kai moteris viršuje. Įsiskverbus iš pradžių geriau nejudėti – taip labiau juntamas susiliejimas su partnere. Vėliau judesiai turi būti tokie lėti, kad beveik dingtų laiko pojūtis. Jie turi būti tarsi šokis – lengvas, ritmiškas, gracingas, be įtampos. Įkvepiant raumenis reikia įtempti, iškvepiant – atpalaiduoti.

Tantriniame sekse daug sunkiai paprasto žmogaus jėgoms pasiekiamų dalykų. Vis dėlto ši meilės filosofija populiarėja. Kad sugebėtume tobulai visa tai atlikti, iš esmės reikėtų praktikuotis pagal tam tikrą fizinių ir psichinių pratimų sistemą – ji lavina sugebėjimą jausti.

 

Kamasūtra – rytietiška akrobatika lovoje

Iš Rytų atkeliavusi dar viena, bene garsiausia sekso filosofija kamasūtra yra eiliuoti senovės indų tekstai meilės tema. Autorius brahmanas Vatsjajana, gyvenęs ne anksčiau kaip I amžiuje ir ne vėliau kaip VI amžiuje, manoma, Guptų laikais. „Kamasūtra“ yra toks pritrenkiantis sekso technikos vadovėlis, kad nieko geriau sukurti iki šiol niekam nepavyko.

„Kamasūtra“ šlovina meilę, nes tik ji palaiko gyvenimą Žemėje. „Kamasūtroje“ kalbama ir apie dvasinį pasitenkinimą, tačiau daugiausia dėmesio skiriama kūniškai palaimai. Veikale aprašyta 16 bučinių būdų, 12 variantų, kaip apsikabinti prieš sueitį ir po jos, 8 meilės įkandimų būdai, 9 erotinio draskymosi patarimai, 10 būdų varpą įstumti į makštį, 4 lytinio pasitenkinimo rūšys, 8 sueities baigimo pakopos. Taip pat 64 sekso pozos, daugybė erotinių smūgių ir paplekšnojimų.

„Kamasūtrą“ sudaro septynios dalys: gundymo menas, prostitutės, šiaip svetimos moterys, apie žmoną, kaip ją susirasti, gundymai ir viliojimo menas, lytinio akto analizė ir apskritai meilės reikšmė. Žinomiausia dalis – apie sueitį: ten aptariamas orgazmas, sueities pozos, oralinis seksas ir kitos sekso rūšys.

Akto pozos yra keturių rūšių. Paprastos, pavyzdžiui, dramblio, karvės, kurtizanės, misionieriaus, raitelės. Vidutinio sunkumo, kaip antai aštuonkojo, deivės, vėžlio. Sudėtingos, pavyzdžiui, bitės, mėnulio, skorpiono, smauglio. Ir ypatingos – beždžionės, didžiojo atsivėrimo, krabo, malūno, lotoso. Patariama pasidomėti visomis pozomis, tiesa, yra rizikos nusisukti sprandą, nes kai kur reikia būti nepaprastai lankstiems.

„Kamasūtra“ puikiai iliustruota, todėl nekyla jokių neaiškumų. Indijoje ši knyga išleista ir moksleiviams – tik be paveikslėlių.